Garanti BBVA Mobil’den Yeni Müşteri olanlara %0 faizli ve masrafsız hoş geldin kredisi!

0
Advertisement

Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olun, 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisinden 12 ay vadeye kadar anında yararlanın!

Garanti BBVA Mobil'den Yeni Müşteri olanlara %0 faizli ve masrafsız hoş geldin kredisi!

Kaynak : garanti.com.tr

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa  Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılanlar, Mobilden Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 3 gün içinde %0 faizli ve masrafsız krediye başvurabilir.
 • Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak başvurular için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir.
 • Kredi başvurusu Garanti BBVA müşterisi olma süreci tamamlandıktan sonra Garanti BBVA Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir.
 • Söz konusu kredi talepleri bankamız tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacaktır
 • Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil  ve İnternet  kanalları üzerinden kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum kredi tutarı 5000 TL, maksimum vade ise 12 aydır.
 • Kampanyadan gerçek kişiler ve şahıs firmaları faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü; gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisidir
 • Temassız Müşteri olma sürecini tamamlayan Garanti BBVA müşterilerimiz, ilgili kampanyadan müşteri olduktan sonraki ilk kredi kullandırımlarında faydalanabilir.
 • Kredi koşullarını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
 • Bankamızın kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tuttuğunu belirtmek isteriz.

Kredi Hakkında Sorular ve Cevaplar

Şubeye gitmeden nasıl Garanti BBVA’lı olunur?

Yeni tip Türkiye Cumhuriyeti’ne ait kimliğiniz varsa Garanti BBVA Mobil’i telefonunuza indirip Müşterimiz Olun adımına dokunduktan sonra uygulamadaki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Detaylı bilgi için videomuzu izleyebilir ya da buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Faizsiz, masrafsız kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olduktan sonra 3 gün içinde uygulamamızda yer alan Başvurular > Kredi/Avans Hesap > İhtiyaç Kredisi adımından %0 faizli ve masrafsız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Masrafsız ve faizsiz kredi kampanyasından kimler yararlanabilir?

Garanti BBVA Mobil’den yeni müşterimiz olan esnaf, çalışan ya da emekli fark etmeksizin herkes 5.000 TL’ye varan masrafsız, sıfır faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilir.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply