Altın Bonus Kredi Kartı Nedir? Online Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

0
Advertisement

Altın Bonus kredi kartı nedir? Garanti Bankasının Altın Bonus kredi kartı özellikleri ile online ve diğer yollardan başvuru yolları hakkında bilgi.

Altın Bonus Kredi Kartı

Altın Bonus Nedir?

Altın Bonus Garanti Bankasının alışverişlerinizde sizlere altın biriktirmenizi sağlayan kredi kartı ürünüdür. Dileyen Altın Bonus kredi kartı sahipleri verecekleri otomatik ödeme talimatları sayesinde her ay belirlenen oranlarda ATAKulche alımı yapılarak altın biriktirmeleri sağlanabiliyor.

Biriktirmiş olduğunuz ATAKulche altınlarınızı tüm Atasay mağazalarından dilediğiniz an 0,5 – 1 – 2,5 – 5 ve 20 gram şeklinde teslim alabilme imkanınız bulunmaktadır.

Altın Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası İnternet Şubesi : Garanti Bankası internet şubesine giriş yaptıktan sonra Başvurularım menüsünden rahatlıkla Altın Bonus kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

WEB Üzerinden Form Doldurarak : Altın Bonus kredi kartına hemen web üzerinden form doldurarak başvurabilirsiniz.
Altın Bonus kredi kartı başvurusuna ulaşmak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Advertisement

Alo Garanti Üzerinden Altın Bonus Başvurusu”  : Dilerseniz hemen 444 0 333 numaralı Alo Garanti hattını arayıp “Altın Bonus Kredi Kartı Başvurusu” diyerek hemen kredi kartı başvurusu için müşteri temsilcisine yönlenebilirsiniz.

Garanti Bankası Şubeleri”  : Dilerseniz yüzlerce Garanti Bankası şubesinden dilediğiniz bir tanesine giderek temin edeceğiniz Altın Bonus kredi kartı başvuru formunu ıslak imzalı olarak doldurarak hemen Altın Bonus Kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankasının Açıkladığı Altın Bonus Tanıtım Yazısı

Binlerce Bonus Program Ortağı’nda taksitli alışveriş fırsatından faydalanır, ATAkulche kazanırsınız

 • Biriken ATAkulchelerinizi bankamıza ait tüm kanallardan görüntüleyebilir veya ekstrenizden öğrenebilirsiniz.
 • Altın Bonus’unuzda biriken Atakulcheleri tüm Atasay mağazalarından ve Atasay yetkili teslim noktalarından 0,5 gr, 1 gr, 2,5 gr, 5gr ve 20 gr. olarak teslim alabilirsiniz.
 • Alışverişlerinizde BonusFlaş’tan QR ile ya da mobil ödemeyi tercih ederek %5 ekstra bonus kazanırsınız. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Nakit ihtiyaçlarınız için bir çok alternatifimiz var! Nakit ihtiyaçlar ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürünümüzden faydalanabilirsiniz;
  • Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın
  • Siz ödemenizi peşin yapın taksiti İşlem Taksitlendir ile Bonus yapsın!
  • Dilediğiniz bir ekstrenizi Ekstre Atlat ile 1 ay sonra ödeyin
  • Alışverişinizi Bonus’la yapın, istediğiniz işlemi İşlem Ertele ile 1 ay öteleyin
  • Acil paraya mı ihtiyacınız Var? Taksitli Para ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin
  • Hesabınızda para olmasa da Karttan Havale/EFT ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ve Garanti BBVA ATM’lerimizden havale ve EFT yapabilirsiniz.
  • E-mail Ekstre ile daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunun!
 • Altın Bonus’unuzla tüm Garanti BBVA ATM’lerimizden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Altın Bonus’unuzla da rahatlıkla yapabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply