41 Kart Anlaşmalı Marketler Listesi – Hangi Marketlerde 41 Kart Geçer?

0
Advertisement

Kocaeli Belediyesi kendi bünyesinde ikamet etmekte olan ve maddi açıdan yetersiz olan vatandaşlara çözüm sunmak amacı ile 41 kart uygulamasını başlatmış olup söz konusu bu karta sahip olan kişilerin anlaşmalı yerlerden alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

41 Kart

Son derece faydalı ve bir o kadar kapsamlı olan bu hizmet oldukça fazla kişinin parasal sıkıntılarını çözmesine yardımcı olmak ile beraber bu konuda en çok merak edilen konuların başında da 41 kart anlaşmalı marketler listesi gelmekte ve pek çok kişi sahip oldukları kartlarda mevcut bulunan bakiyelerini kullanabilecekleri yerler hakkında bilgi almak istemektedir. Bu yüzden de mevzu bahis olan kart ile market alışverişi yapabileceğiniz belli başlı yerler yazımızın devamında detaylı olarak anlatılmaktadır.

41 Kart ile Anlaşmalı Marketler Hangileridir?

1.Kesmar Market: Kocaeli’ne ait olan pek çok farklı ilçede mevcut söz konusu bu marketler zinciri belediye ile anlaşma yapmış olduğu için 41 kartınızda yüklü olan bakiyelerinizi adı geçen bu marketten gıdaya da süt alarak değerlendirme imkanı yakalayabilirsiniz.

2.Peynirci Baba Market: Bu konuda tercih etme imkanınız bulunan bir başka marketler zinciri de Peynirci Baba olmaktadır. Bu marketinde birçok şubesi olmakta ve her bir şubesinde de 41 kart ile alışveriş yapma olanağınız bulunmaktadır. Üstelik bu marketten hem süt hem de gıda alma şansınız bulunduğu için mevcut olan bekiyelerinizi burada değerlendirmek sizin için faydalı olacaktır.

Advertisement

3.Güneş Market: Kocaeli’ye ait birkaç farklı ilçede şubesi mevcut olan bu market de adı geçen ile ait olan belediye ile anlaşma yapan yerler arasında bulunmaktadır. Bu marketten hem de gıda hem de süt alma imkanı mevcut olduğu için kendisine yakın olan kişiler 41 kartlarında yüklü olan paraları bu marketlerde kullanma olanağı yakalayabilirler.

4.Yim Market: Bir başka anlaşmalı market ise Yim Gıda olmaktadır. Bu yerde de 41 kart ile alışveriş yapma imkanınız mevcut olmak ile beraber hizmet alma olanağı yakalayabileceğiniz şubeler Körfez ilçesinde iki adet olmaktadır. Eğer bu market size uygun vede yakın ise ham süt hem de gıda alışverişleriniz için tercih edebilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply