kredi
May 21 st, 2013
Bankalar-Ziraat Bankası2 Yorum

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Ziraat bankası müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

Ziraat Bankası Müşteri İletişim MerkeziZiraat Bankası müşteri hizmetleri numarası : 444 00 00

Ziraat Bankası müşterisi olun ve ya olmayın Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için 444 00 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Zİraat bankası bu numras üzerinden sesli yanıt sistemi yardımı ile kredi kartı borç, limit ve hesap bilgileriniz ile banka nezdinde bulunan hesaplarını hakkında bilgileri sizlere kredi kartı ve ya banka kartı 16 haneli numara ve şifresi ile sunmaktadır.

Her banka kendi müşteri hizmetleri hattına kurumsal vizyonu doğrultusunda bir isim vermektedir. Ziraat Bankası’da kendi 444 00 00 numaralı hattına “Müşteri İletişim Merkezi” ismini vermiştir.

Ayrıca hatta çok fazla beklemeniz durumunda burayı tıklayarak yazılı olarak da Ziraat Bankası ile iletişime geçebilirsiniz.

2 adet yorum bulunmakta

 • Vedat Pehlevan 17 Eylül 2014

  2004/ 2014 yıllarında ,banka kartlarından *yıllık üyelik aidatı* adı altında alınan ücretler ile Halkalı şubesinden aldığım 30000 liralık kredi den kesilen, dosya masrafı ,kredi kullanma yıllık aidatı v.s .gibi kesinti ekstrelerinin gönderilmesini rica ederim

  Cevapla

  • kredi 17 Eylül 2014

   Merhaba;

   Bu sitenin Ziraat Bankası ile bir bağı olmadığı için yazdıklarınız Ziraat Bankası yetkililerine ulaşmamaktadır. Bu sebeple en yakın Ziraat Bankası şubesine uğramanız gerekmektedir.

   Teşekkürler

   Cevapla

Yorum ekle