Yapı Kredi Esnek Hesap Nasıl Kapatılır? Yapı Kredi KMH Kapatma

6

Yapı Kredi Bankasının Kredili Mevduat Hesabı (KMH) olan Esnek Hesap nasıl kapatılır? Esnek Hesabı kapatma işlemini yapabileceğiniz bankacılık kanalları nelerdir?

Yapı Kredi Logo

Yapı Kredi Esnek Hesap Nasıl Kapatılır?

Yapı Kredi Kredili Mevduat Hesabına verilen isim olan Esnek Hesap sahibinin bundan sonra kredili bir hesap olan Esnek Hesap kullanmaktan vazgeçmesi ya da faiz oranlarının yüksek gelmesi v.s. bir çok sebepten dolayı Esnek hesap kapatılabilir.

Esnek hesap vadesiz mevduat hesabınıza bağlı bir kredili hesap olduğundan öncelikle kapatma işlemi için Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekecektir. Buradan Esnek Hesap kapatma talebinizi iletebilirsiniz.

Ya da en yakınınızda bulunan yapı Kredi şubesine uğrayarak buradaki müşteri temsilcilerinden birisi ile görüşüp Esnek Hesabınızı iptal ettirip kapatabilirsiniz. Eksi bakiyeniz bulunuyorsa yani Esnek Hesaba borcunuz mevcutsa bu borcun tamamını ödemeniz gerekecektir. Hemen borcunuzu kapatmanızı öneririz.


6 yorum

  1. Esnek hesabi bi turlu kapamadik kullanmadigim halde 300 tl.faiz odedim halen acik mi kapalimi belli degil subeden kapatiyorum 2 ay snra mesaj geliyor ve esnek hesap acildi diye msj geliyor hic anlayamadim

  2. Esra Akyıldız on

    Esnek hesabı kapattırdım ama faiz borcu çıktı 40 tl kadar sonradan çıkması da enteresan yane
    Hesabı telefondan kapattırdım o zaman bu faiz borcu söylenmedi bile o zaman öderdik biterdi bu neyse artık Hey allahım ya

Leave A Reply