Vakıfbank İhtiyaç Kredi Başvurusu ve Online Kredi Başvuru Yöntemleri

3
Advertisement

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank online kredi başvurusu ile birlikte alternatif Vakıfbank kredi başvuru yöntemleri hakkında bilgiler.

İhtiyaçları çözümsüz bırakmamak için Vakıf Bank, müşterilerine Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanmalarını öneriyor. Evlilikten hazırlıklarından eğitim giderlerine kadar tüm nakit ihtiyaçları için, bankanın Taksitli İhtiyaç Kredisi ürünü talep edilebilir.

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi Alma Şartları

Bankadan İhtiyaç Kredisi talep edebilmek için gerekli koşullar şunlardır:
  • En az 18 yaşında olmak gerekiyor.
  • Düzenli ve belirli ve gelire sahip olmak gerekiyor.
  • Bankanın yapacağı istihbarat çalışmasının olumlu sonuçlanması gerekiyor.
  • En fazla 36 aya kadar kredi talep edilebiliyor.
  • Taksit ödemeleri için aylık veya üç aylık dönemler ya da değişken taksit ödemeleri yapılabiliyor.
  • Krediyi kullandırmak için banka teminat istiyor.
  • Kredi kullanan kişiye, banka Hayat Sigortası yaptırıyor.
Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi SMS İle Başvuru

Vakıf Bank, teknolojik uygulamalar olarak Telefon Bankacılığı ve Mobil Bankacılık hizmetleri de vermektedir. SMS ile normal şartlar altında kredi vermemektedir. Korona Virüs salgını döneminde ise SMS ile kredi başvurusu almaya başlamıştır

Vakıf Bank İnternetten Kredi Başvurusu

Bankanın internet sitesi üzerinde yer alan Vakıf Bank Bireysel Kredi Başvurusu uygulaması kullanılarak, banka müşterisi olsun olmasın herkes kredi talebi yapabilir. Bunun için ekranlarda istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi gerekiyor. Banka müşterileri, eğer kullanıyorlarsa İnternet Bankacılığı uygulaması ile de kredi talep edebilirler. Online kredi başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

Vakıf Bank Kredi Risk Raporu Sorgulama

Vakıf Bank, Kredi Kayıt Bürosu’nun düzenlediği Kredi Risk Raporları’nı, E-Rapor Sistemi ile bilgisayar ortamına taşımıştır. Bu sayede müşteriler bu raporları SMS ve İnternet Şubesini kullanarak elde edebilirler.

Diğer Başvuru Yolları

Vakıf Bank’tan İhtiyaç Kredisi alabilmek için ya bankanın herhangi bir şubesine gitmek gerekiyor, ya da zaten banka müşterisi ise ve İnternet Bankacılığı kullanıyorsa, internet üzerinden talepte bulunmak gerekiyor.

Advertisement

Bunun dışında ihtiyaç kredisi koşulları hakkında detay bilgi isteniyorsa, bankanın (0850) 222 0 724 numaralı Telefon Bankacılığı Şubesi aranabilir.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


3 yorum

Leave A Reply