QNB Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir? Nasıl Açılır? Özellikleri Nelerdir?

0
Advertisement

QNB Finansbank Çift Sarılı hesap nedir, özellikleri ve avantajları hakkında genel bilgiler ve QNB Finansbank Çift Sarılı hesap nasıl açılır?

QNB Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir?

QNB Finansbank Çift Sarılı Hesap hem vadeli hem de vadesiz hesap özellikleri taşıyan bir hesap türüdür. Adı da buradan gelmektedir. İki farklı tür hesabın özellikleri tek bir hesapta toplanmıştır.

Çift Sarılı hesap açtıktan sonra hesabınızdan uygun vade koşulları ile gelir elde ederken aynı zamanda vadesiz hesap gibi dilediğiniz an para çekebilir ve vadeyi bozmamış olursunuz. Finansbank Çift Sarılı hesapta hesabınız günlük faiz kazancı elde eder.

QNB Finansbank Çift Sarılı Hesap Nedir? Nasıl Açılır? Özellikleri Nelerdir?

Kaynak : qnbfinansbank.com.tr

QNB Finansbank Çift Sarılı Hesabın Avantajları

Tek bir hesabınız üzerinden hem faiz getirinizi dilediğiniz gibi takip eder ve kazanır hem de vadesiz hesap özelliği ile günlük tüm bankacılık işlemlerinizi ve alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Vadenin bozulma endişesi olmadan vadezsiz hesabın rahatlığı ile tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Faiz getrisi gelirken siz aynı zamanda faturalarınızı ödeyebilir, vergi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri, nakit çekim ve alışverişinizi yapabilirsiniz.

Finansbank Çift Sarılı Hesap açmak için herhangi bir alt limit şartı da bulunmamaktadır. Sadece TL olarak değil dilerseniz Euro ya da USD cinsinden de hesabınızı açabilirsiniz.

Advertisement

Finansbank Çift Sarılı Hesap işlemlerinizin tamamını, Finansbank İnternet Şubesi üzerinden, Finansbank telefon Bankacılığından, Finansbank ATM’lerinden, Finansbank Mobil Şubeden ve Finansbank şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Çift Sarılı hesap hem gerçek hem de tüzel kişiliklerce açılabilmektedir. İlk tanışma faizi daha yüksek olup 35 gün için sadece geçerlidir.

QNB Finansbank Çift Sarılı Hesap Nasıl ve Nerede Açılır?

Hemen internet üzerinden form doldurarak Çift Sarılı Hesap açabilirsiniz. Hesap açmak için buraya tıklayınız. Bunun yanı sıra en yakın QNB Finansbank şubesinden, QNB Finansbank Telefon Bankacılığından ya da Finansbank İnternet Şubesi aracılığı ile Çift Sarılı Hesap açılım işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply