Ziraat Maximum Kredi Kartı Ekstresi Borcu Öğrenme

6

Ziraat Bankası Maximum kredi kartına ait ekstre borcunuzu öğrenme yolları. Ziraat Bankası Maximum kredi kartı borcunuzu nasıl öğrenebilirsiniz?

Ziraat Maximum Kredi Kartı Ekstresi Borcu Öğrenme

Ziraat Bankasından almış olduğunuz Maximum kredi kartı ile yapmış olduğunuz harcamaların detayına ve ekstrelerinize aşağıda yöntemlerden birisi ile ulaşabilirsiniz.

Açıkçası en kolay yol internet bankacılığı ya da mobil bankacılıktır. Herkesin akıllı cep telefonu kullandığı günümüzde dilerseniz telefonunuza indireceğiniz Ziraat Bankası mobil bankacılık uygulaması ile ya da internet şubesine giriş yaparak hem ekstre borcunuzu ve son ödeme tarihinizi hem de dönem içi işlemler ile kalan limit bilgilerinize hemen ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası internet şubesine girmek için hemen buraya tıklayınız.

Bunun haricinde en kolay yol ise e-posta yolu ile ekstrenizi almaktır. Ekstreniz kesildiği anda size hemen 1-2 gün içerisinde ekstreniz e-mail ile gönderilecektir. İster akıllı cep telefonlarınızdan isterseniz de bilgisayarlarınızdan kolaylıkla takip edebilir ve ekstre kaçırmazsınız.

Ekstrenizi e-posta yolu ile almak için hemen Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Eğer hemen acil öğrenmek istiyor ve dışarıdaysanız bir Ziraat Bankası ATM’sinden de detaylı bir şekilde bilgi alabilme imkanınız her zaman var. Ama tabii yakınlarda bir tane ATM bulmak zorundasınız.

Ziraat bankası telefon bankacılığını arayarak sesli komutları takip ederek hem güncel borç durumunu hem de ekstre detaylarına hemen ulaşabilirsiniz.


6 yorum

    • Merhaba;

      Bu sitenin Ziraat Bankası ile organik bir bağı yoktur. Lütfen Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

      Teşekkürler

Yorum Yazmak İstermisiniz?