Ziraat Bankası Su Ürünleri Avcılığı Kredileri

1

Ülkemizde farklı alanlarda hizmet veren işletme ve firma sahiplerine özel ve kamusal sermaye desteği sağlayan birçok banka kredi desteği sağlamaktadır. Bu çerçevede, özel sermayeli bankaların yanı sıra hükümet destekli bankalarımız da, esnek ödeme yöntemleri adı altında tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren müşterilere kredi desteği sağlamaktadır. Özellikle, bankalarımızda su ürünleri yetiştirme kredileri olarak bilinen birtakım bankalar mevcut olup, tek bir çatı altında hem su ürünleri yetiştiriciliği hem de su ürünleri yetiştirme kredisi sunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Su ürünleri yetiştiriciliği, TC Ziraat Bankası akuakültür kredileri adına müşterilerine kredi vermektedir. Su ürünleri yetiştirme kredisi açısından birçok bankaya kıyasla cazip koşullar arayan TC Ziraat Bankası müşterilerinin krediyi kullanmasını beklemektedir.

TC Ziraat Bankası, su ürünleri yetiştiriciliği amacıyla su ürünleri yetiştiriciliği yapmak amacıyla işletmeler ve işletmeler için en çok ihtiyaç duyulan avcılık faaliyetlerine gerekli ekipman desteği sağlamaktadır. Özellikle, gemi inşaatı, modernizasyon, buz makinesi satın alımı ve soğuk depo binası inşaatı gibi şirketlerin sabit ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli destek sağlanmaktadır. Ayrıca, Ziraat Bankası Su Ürünleri franchise kredileri kapsamında sağlanan destekler arasında, gemi takip cihazlarının ve elektronik seyir defteri cihazlarının satın alınması, balıkçılık ağı ve diğer balıkçılık ekipmanlarının satın alınması ve diğer yatırım harcamaları için finansman desteği de yer almaktadır.

Bu gerekliliklere ek olarak, TC Ziraat Bankası kredileri kapsamında teknelerin, işçiliklerin, yakıtların bakım ve onarımı vb. giderler dahilinde finansman desteği. Bütün bu giderler için, bankanın kullandığı su ürünleri kredisini kullanacak olan banka ve şirket en yakın banka şubesine gitmelidir. Şirketin avlanma faaliyetleri ile ilgili gerekli belgeleri ve belgeleri alması ve şubedeki ticari müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmesi yeterlidir. TC Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla her çeşit su ürünleri yetiştiriciliği desteği sağlanmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar


1 Yorum

  1. üstün bozkurt on

    ziraat bankasına kredi başvuru yaptım ama onay cıkmıyor icra takibi var diyorlar sisdemde sorguladım adıma takip görünmüyor.şubenin oyalama taktiğimi acaba diye düşünüyorum

Yorum Yazmak İstermisiniz?