Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Öğrenme

0

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı numarasını öğrenme için burada yayınlanmış olan yazımızı okuyabilirsiniz. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri numarası ve özellikleri hakkında kısa bilgi

T. C. Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 00 00

Ziraat Bankası kendi Telefon Bankacılığı hizmetine Müşteri İletişim Merkezi ismini vermiştir. Ziraat Telefon Bankacılığı ile Ziraat Bankası nezdindeki tüm bankacılık hizmetlerinizi 7 gün 24 saat diledğiniz yerden ve zamanda gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. (İşlem üst limitleri bulunmaktadır)

Ziraat Bankası telefon bankacılığını aradığınız vakit dilerseniz Müşteri Numaranızı dilerseniz de TC Kimlik Numaranızı tuşlayarak hemen size özel menüye ulaşıp zaman da kazanabilirsiniz. Ziraat Bankası telefon bankacılığından yararlanabilmeniz için mutlaka bir banka kartınızın ve en az bir vadesiz hesabınızın yer alması şarttır.

Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile yapılan bankacılık hizmetleri aşağıda liste halinde yer almaktadır.

Sesli Yanıt Sistemi İle Müşteri Temsilcisine Bağlanmadan :
Hesap Bilgi işlemleri
Hesabınızdan para transfer işlemleri
Yatım işlemleri
OGS işlemleri
Kredi Kartı Bilgileri ve İşlemleri
Ziraat Bankası faiz ve kur bilgileri
Şifre işlemleri

Müşteri Temsilcisine bağlanarak yapabileceğiniz bankacılık hizmetleri :
Para Transferleri
Hesap İşlemleri
Döviz İşlemleri
Kredi kartı İşlemleri
Ziraat Banka Kartı işlemleri
Western Union
OGS
Ödeme İşlemleri

444 00 00 numaralı hattı sabit ücretlerden arasanız eğer şehiriçi tarifler üzerinen ücretlendirilirsiniz. Cep telefonları üzerinden yapılan aramalarda ise bağlı bulunduğunuz operatörün tarife / paketleri üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Telefon Bankacılığını kullanmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. başvurunuzu Ziraat Bankası şubeleri ya da Ziraat Bankası’nın internet şubesinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile yapmış olduğunuz işlemlere ait dekontları almak isterseniz eğer bunu talep etmeniz yeterli olacaktır. Faks ya da e-posta adresinize dekontunuzu gönderilecektir.


Leave A Reply