Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma

0

Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma işlemleri nasıl yapılır? Zİraat Bankası kredi kartı limit işlemleri ile ilgili bilgi

Ziraat Bankasının kredi kartlarından herhangi birini kullanıyor ve limitinizin az olduğunuj düşünüyor ya da limitinizi ne olur ne olmaz diye yükseltmek isteyebilirsiniz.

Öncelikle SMS atarak kredi kartı limitinizi yükseltmenizi tavsiye ederiz. Bu oldukça kolay bir yöntemdir. Bunun için yapmanız gereken LIMIT yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve ardından TC KİMLİK NUMARANIZI yazın ardından yine bir boşluk bırakın TALEP ETTİĞİNİZ LİMİT’i yazın. Bu şekilde hazırlamış olduğunuz SMS mesajını hemen 4747’e gönderin. Limit arttırım talebiniz ile ilgili yanıtı en kısa sürede alırsınız.

İşimi daha da sağlama almak istiyorum diyebilirsiniz ve SMS yolunu tercih etmez iseniz gelir belgeniz ile en yakın Ziraat Bankası şubesine uğramanızı ve burada limit arttırım talep formu doldurup müşteri temsilcisine vermenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde yapacağınız kredi kartı limit arttırım talebinize en geç 5 iş günü içerisinde Ziraat Bankasından yanıt gelecektir. Gelir belgesi sunduğunuz için bu yöntem ile daha sağlıklı sonuç alabilirsiniz.

Ayrıca son yöntemde Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri hattını arayarak kredi kartı limit arttırım talebinde de bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası şubeleri haricinde Ziraat Bankası telefon bankacılığı ile görüşerek de kredi kartı limitinizin artması için talep verebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 000 arayarak limitinizin artması için gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?