Yapı Kredi Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Yapı Kredi Bankasından Evlilik kredisi kullanacak olan kişilerin başvuru yu nasıl yapacakları ve hangi belgeler ile başvurabilecekleri konusunda bilgilerin yer aldığı yazımız

Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu Evlilik Kredisi ile evlilik döneminin yaklaştığı bu günlerde her şeyiniz tam ve eksiksiz olsun istemez misiniz?

HEMEN YAPI KREDİ EVLİLİK KREDİSİNE BAŞVURMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Evlilik tarihiniz yaklaşıyor ve bir çok masrafın altından nasıl kalkarız diye dertleniyor olabilirsiniz. Sadece düğün değil aynı zamanda balayı ve yeni evinizin ihtiyaçları içinde birçok harcama yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi sizleri şubelerine beklemekte. Dar anınızda sizi darlıktan kurtarmak için 36 aya vadeler ile farklı seçenekleri incelemek üzere lütfen bir Yapı Kredi şubesine uğrayın. Sizi zorlamadan bir kredi geri ödeme planı oluşturulacaktır.

Yapı Kredi Evlilkik kredi başvurusu için ya yukarıda yer alan linke tıklayarak formu doldurabilirsiniz ya da size en yakın yapı Kredi şubesine uğrayarak müşteri temsilcileri aracılığı ile başvurunuz gerçekleştirebilir ve sizin için en uygun geri ödeme koşullarını ve vadesini hazırlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi İle İlgili Gerekli Belgeler

*** Kimlik belgenizin fotokopisi

*** Geliri durumunuzu ispat eden belge ya da belgeler. (Son iki aydan birine ait maaş bordrosu, maaş bordrosunda yer alan imzalara ait imza sirküleri, serbest meslek sahipleri için vergi levha fotokopisi, kira geliri olanlar için ise kira kontratı ile tapunun fotokopisi)

*** Son 3 ay içerisinde alınmış bir ikematgah belgesi ya da son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş bir fatura

Yorum Yazmak İstermisiniz?