Yapı Kredi Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Özellikleri Nelerdir?

0

Yapı Kredi Evlilik kredi başvurusu ile ilgili bilgiler. Yapı Kredi evlilik kredisi başvurusu nasıl yapılır yolları nelerdir?

Yapı Kredi Logo

Evlilik Kredisi sayesinde Yapı Kredi evlenmeden önce yaşayacağınız finansman konusundaki tüm sıkıntılarınızı atlatmak için size Evlilik Kredisi ürününü tavsiye etmektedir.

Evlilik döneminin yaklaştığı bu günlerde yeni evlenecek olan çiftleri saran tatlı bir telaş vardır. Nişan, düğün, balayı ve hatta yeni oturacağınız evinize alacağınız yepyeni ürünler için finansman ihtiyacınızı Yapı Kredi’de 48 aya varan vadeler ve uygun geri ödeme planları ile temin edebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan geri ödeyebileceğiniz evlilik kredisi Yapı Kredi’de sizi bekliyor.

Evlilik Kredisi Başvurusu

Hemen buraya tıklayarak dolduracağınız form sayesinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Yapı Kredi şubelerine uğrayarak bir Müşteri temsilcisi ile görüşerek tüm ihtiyaçlarınıza uygun ve sizin ödeme gücünüze göre şekillenmiş bir evlilik kredi başvurusu da gerçekleştirebilirsiniz.

Başvururken gerekli Belgeler

Kimlik belgenize ait bir fotokopi ile birlikte gelir durumunuzu ispat eden maaş bordrosu, vergi levhası ya da kira kontratlarına ait belgeler ve ikametgahınızı ispat eden son 3 aya ait adınıza düzenlenmiş bir fatura ya da yine son 3 ay içerisinde temin edilmiş bir ikametgah belgesi evlilik kredisi başvurusu için yeterlidir. Başka ekstra bir belge istenmemektedir.


Leave A Reply