Yapı Kredi Esnek Hesap Limit Arttırma

21

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap limiti nasıl arttırılır? Yapı Kredi Esnek Hesap limit arttırım talebi ile ilgili bilgiler

Yapı Kredi Esnek Hesap hesabınızda para kalmadığında dahi size özel belirlenen limit dahilinde para çekmeye devam edebildiğiniz, fatura ödemeleri kredi kartı ödemeleri gibi işlemleri yapabildiğiniz ve günlük faziin işlediği bir hesap türüdür. Genel olarak söylemek gerekirse bir Kredili Mevduat Hesabıdır.

Yapı Kredi Bankasında eğer Esnek Hesabınız var ve limiti size yetmiyor ise yapabilecekleriniz aşağıdaki gibidir

Yapı Kredi Bankası Şubeleri
Hemen Esnek Hesabınızın olduğu Yapı Kredi şubesine uğrayın ve buradaki müşteri temsilcilerinden birisi ile görüşün. Eğer mümkünse yanınıza bordro, vergi levhası, kira kontratı gibi gelirinizi ispat eden bir belge ile gidin ve Esnek hesap limit artış talebinizi iletin.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri
Yapı Kredi telefon bankacılığını arayarak karlşınıza çıkan müşteri temsilcisine Esnek hesap limit arttırım talebinizi iletin. Limit arttırım talebiniz bu şekilde de sisteme girilecektir. Eğer yapmanız gereken ek işlemler var ise zaten size Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi bu konuda daha detaylı bilgi verecektir.

21 yorum

   • Merhaba;

    Sitemizin Yapı Kredi ile organik bir bağı bulunmamaktadır. Lütfen YKB şubelerine y da müşteri hizmtlerine ulaşarak talebinzi iletiniz.

 1. Nihal sağlam on

  Esnek Hesap limitimin 2.500 tl daha artırılmasını talep ediyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 2. Yapı kredi kadar karışık bankacılık işlemleri olan bir banka daha görmedim esnek hesabın artırılması için 3 gündür telefondan kimseye ulaşamadım

Yorum Yazmak İstermisiniz?