Thorecash Nedir? Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

0

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Thorecash hakkında bilgi vermek istiyorum. Hep birlikte Thorecash’ı tanıyalım ve yatırımlarımızı her geçen gün daha iyi öğrendiğimiz kripto paralar dünyasında daha doğru değerlendirelim.

Thorecash Nedir? Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

Eşler arası işlemler, madencilik ve daha birçok teknolojik olanak sunan bir kripto para birimi olan Thorecash, kripto kredilerini ve yatırımlarını topluluklara ulaştırır ve bürokrasiyi ortadan kaldırır. Thore platformu, kripto para borsasında kırılan 1 milyar dolarlık kripto asasını birbirine bağlamayı ve Thore platformunda bulunan Ethereum ve Waves’i, yatırımcıların herhangi bir kripto para birimi ile borç verebilmelerini sağlayacak Blockchain tabanlı bir protokol oluşturmayı hedeflemektedir.

Thorecash ağı, ağı içinde fon sağlayan yatırımcıları benzer hedeflere sahip başka yatırımcılar ile bağlama amacı ile tasarlanmıştır. Ayrıca Thorecash, dağıtılmış defter sistemini kullanır ve bu sayede borç alma ve borç verme etkileşimlerinin kalıcı olarak kaydını tutabilir. Thorecash, böylelikle üçüncü kişileri de ortadan kaldırmış olur. Üçüncü kişileri ortadan kaldırıyor olması onun için ciddi avantajlardan birini sağlar, bu avantaj ucuz işlem gücüdür. Platform, üçüncü kişileri ortadan kaldırarak yatırımcılara dayatılan maliyeti azaltarak ucuz bir işlem sunar. Üstelik üçüncü taraf maliyetlerinin ortadan kaldırılması daha küçük ölçekli yatırımların da yapılabilmesinin önünü açar.

Thorecash sistemi, ademi merkeziyetçi ve kamuya açıktır, bunun yanında kripto para varlıklarının gerçek zamanlı alım-satımı için açık ve şeffaf bir In House Thore değişimi sağlar.

Advertisement

Thorecash, alıcıların ödemeye yapmayı tercih ettikleri herhangi bir kripto para birimini ya da tokeni seçmelerine de olanak sağlar. Fakat, son ve asıl amacı olarak da Thorecash platformu, yatırımcılarını piyasa dalgalanmalarına karşı ciddi anlamda korumaktadır. Yabana atılamayacak bu özellik ile de son dönem yatırımcıların gözdesi olmuştur.


Leave A Reply