TEB Pratik Haberci Hakkında Bilgi

0

TEB Bankasının sunmuş olduğu TEB Pratik Haberci hizmeti hakkında bilgiler. TEB Pratik Haberci hizmeti özellikleri ve başvurusu hakkında bilgi.

TEB Pratik Haberci

TEB finansal işlemleriniz ile ilgili her türlü bilginin sizlere zamanında ve anında ulaşması için yarattığı SMS ve e-posta tabanlı hizmeti TEB Pratik Haberci ile siz müşterilerinin her daim yanında olmaya devam ediyor.

TEB Pratik Haberci hizmeti sayesinde ticari kredinizin ödendiği ve ya ödenemediği, hesabınıza bir para girişi olduğu ya da vadeli hesabınızın vadesinin dolduğu gibi bilgileri size hemen ve anında haber verecek.

TEB Pratik Haberci hizmetinin kapsadığı alanlar : Kredi Kartları, Krediler, Yatırım Ürünleri, Ödemeler ve Hesap Hareketleridir.

TEB Pratik Haberci hizmeti 4 farklı paket ile işlemektedir. Dİlerseniz kendin Oluştur Paketini seçebilir dilerseniz de Küçük, Orta ve Büyük Paketlerden birine abone olabilirsiniz.Fiyatlar Ekim 2013 tarihi itibari ile 0,99 TL ile 2,99 TL arasında değişmektedir.

TEB Pratik Haberci paketlerine dilerseniz bir TEB şubesine uğrayarak ya da TEB İnternet Şubesine giriş yaparak hemen abone olabilirsiniz.

TEB Pratik Haberci paket içeriklerine ait bilgi edinmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?