TEB Bonus Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? Online Kredi Kartı Başvurusu Yapma!

0

TEB Bonus kredi kartına hızlı bir şekilde nasıl başvurulur? TEB Bonus online kredi kartı başvuru kanalları, yöntemleri hakkında bilgiler

TEB Bonus Kredi Kart

Kaynak : teb.com.tr

Türkiye’nin en yaygın kredi kartı programı olan Bonus kredi kartlarının tüm özelliklerini taşıyan TEB Bonus kredi kartı ile hem harcarken bonus kazanacaksınız hem de yaygın üye iş yeri ağında dilediğinizce taksitli alışveriş yapabileceksiniz. Üstelik 9 aya varan (BDDK tarafından dönemsel olarak belirlenir) taksitler ile nakit avans çekebilme imkanınız da bulunmaktadır.

Ayrıca TEB Bonus kredi kartınız ile banka kartı işlemlerinizi de gerçekleştirirken TEB Telefon Bankacılığı ya da TEB İnternet bankacılığı üzerinden e-ekstre talimatı vererek ekstrelerinizin e-posta adresinize düzenli olarak gönderilmesini sağlayabilir böylece ekstre kaçırma derdinden de kurtulursunuz.

TEB Bonus kredi kartlarının ücret, komisyon ve masraf tablosuna ulaşmak için buraya tıklayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus kredi kartı başvurusunu online olarak 7 gün 24 saat sadece internetin var olduğu her noktadan gerçekleştirebilirsiniz. Online kredi kartı başvuru formuna ulaşmak için hemen buraya tıklayınız ve ulaştığınız sayfada ki kredi kartı başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Kredi kartınız onaylandıktan sonra en fazla 10 gün içerisinde bir kurye aracılığı ile bildirmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

Eğer ki kredi kartı başvurunuzu takip etmek isterseniz eğer bu defa buraya tıklayıp ulaştığınız sayfada sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca TEB Telefon Bankacılığı aracılığı ile ya da dilediğiniz bir TEB şubesine uğrayarak da TEB Bonus kredi kartı başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Leave A Reply