Seele Blockchain Ağı Nedir? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

0

Seele; yüksek performanslı, merkezi olmayan ve ölçeklendirilebilir bir blockchain ağıdır. SeeleTech tarafından geliştirilen Seele, yenilikçi bir Proof of Work fikir birliği algoritması olan Matrix Proof of Work (MPoW) algoritmasını ana ağında uyguluyor.

Seele Nedir? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Matrix Proof of Work algoritması, geleneksel Proof of Work konsensüs algoritması ile karşılaştıracak olursak; MatrixPoW, madencilerin alt matrixlerin belirleyicilerini hedefi bulmak için bir karma işlevi kullanarak brute-kuvvet karmalaştırmanın yanı sıra herhangi bir sayıda hash ile oluşturulan bir matrixten hesaplamasını gerektirir. ASIC’in ağı yönetmesini oldukça etkili bir biçimde engeller.

SeeleTech, birbirinden farklı kullanım durumları için optimize edilmiş alt ağlardan oluşan bir blockchain ekosistemi olan heterojen orman ağını önerir. Alt ağlar, farklı hizmet seneryolarını birbirinden bağımsız bir şekilde ele alabilir ve çapraz zincir ve çapraz etki protokolleri ile birbirleriyle etkileşime girebilir. Bu ağ; güvenli, verimli ve aynı zamanda güncel blockchain sistemi ile de uyumludur. Ayrıca, gelecekteki Değer İnterneti için kapsamlı bir vizyon sunar. Seele, dolandırıcılık vakalarına karşı da sadece dolandırılma vakası yaşayan insanlarla bire bir olarak ilgilenecek bir ekip kumayı planlıyor.

Piyasa değeri 37.751.365 dolar olan Seele, kripto para piyasasında şu anda 0,054 dolardan işlem görmekte. Seele’nin toplam arzı 1 milyar ancak sadece 696.655.692 Seele dolaşımda.

Yorum Yazmak İstermisiniz?