PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

1

Türkiye’nin en yaygın şube ağına sahip olan PTT Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? PTT Bonus kredi kartı başvuruları.

PTT artık sadece posta hizmetleri veren bir kuruluş değil bir banka haline geldi denilebilir. Zaten bir çok şubesinde bankacılık hizmetleri ile posta işlemleri ayrılmış durumda. yani posta kargo işi için gelenler ile bankacılık işlemi için gelenler farklı kontuarlarda işlem yapmaktadırlar.

Sponsorlu Reklamlar

PTT Bankacılık hizmeti vermeye başladıktan sonra bir de kredi kartı piyasaya sürdü ve bu kredi kartı Türkiye’nin en yaygın kredi kartı bağlılık programı olan Bonus özelliklerini taşımaktadır. PTT Bonus kredi kartı sahipleri aynı zamanda Bonus üyesi tüm iş yerlerinden alışverişlerinde Bonus özelliğini kullanırken Bonus kredikartı kampanyalarına da SMS atamdan katılma ayrıcalığı elde etmektedir.

Peki PTT Bonus Kredi Kartına nasıl başvurulur?

PTT Bonus kredi kartlarına şu anda online web üzerinden form doldurarak ya da bir SMS atarak başvuramazsınız. PTT Bonus kredi kartı başvurusu yapmanın tek yolu bir PTT şubesine uğramaktır.

Sponsorlu Reklamlar

PTT şubelerinden herhangibirine uğrayıp görevlilerden PTT Bonus kredi kartı başvuru formunu isteyin. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurun ve tekrar PTT görevlilerine iade edin ve PTT Bonus kredi kartı başvurunuzu tamamlayın. Kartınız onaylandığı takdirde adresinize bir kurye aracılığı ile teslim edilecektir.


1 Yorum

Yorum Yazmak İstermisiniz?