Odeabank Kredi Başvurusu

0

Odeabank kredi başvurusu nasıl yapılır? Odeabank nezdinde kullanmak isteyebileceğiniz kredi tipine göre nasıl hızlı bir şekilde başvuru yapılır konusu ile ilgili bilgiler.

Odeabank
Odeabank müşterilerine 3 farklı kategoride kredi imkanı sunar. Bunlar sırası ile İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi‘dir. Birde bunların haricinde Kredili Mevduat Hesabı (KMH) hizmeti de verilmektedir.

Başvurular farklı bankacılık kanalları üzerinden yapılabilmektedir. Ancak bazı kredi tipleri daha spesifik olduğundan bazı bankacılık kanallarından başvuru yapılamamaktadır. Dilerseniz Odeabank’ta sırası ile hızlı bir şekilde hangi krediye nasıl başvurulduğunu inceleyelim.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu : 30.000 TL’ye kadarki başvurularınızı Odeabank Nakit Hazır isimli kredisi ile giderebilirsiniz. Bunun için internette yer alan bir formu doldururarak başvurabilir hatta bu krediniz eğer 15.000 TL’ye kadar ise sizin bankaya bile gitmeniz gerek kalmayabilir. Bir kurye yardımı ile imzalamanız gereken evraklar bulunduğunuz adrese kadar gönderilebilmektedir.

WEB ÜZERİNDEN ONLINE ODEABANK BİREYSEL KREDİ BAŞVURUSU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Taşıt Kredisi : Odeabank’tan yeni ya da 2.el taşıt satın alımlarınız için 48 aya varan vadelerde taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Standart kredi başvuru belgeleri (Kimlik Belgesi, Gelir Belgesi, Adınıza düzenlenmiş fatura) haricinde bir de satın alacağınız araca ait proforma fatura ile en yakın Odeabank şubesine uğramanız gerekmektedir. Web üzerinden online taşıt kredisi başvurusu bulunmamaktadır.

Konut Kredisi : Konut kredinizi Odeabank’tan kullanmak isterseniz hemen hiç fazla araştırma yapmadan direkt olarak buradan ulaşacağınız formu doldurun. Hemen Odeabank Mortgage uzmanları sizi telefon ile arayıp size uyan uygun çözüm konusunda yardımcı olsunlar.

ŞUBELER SİZLERİ BEKLİYOR

Odeabank Türkiye’de açılmış son banka olmasına rağmen şube ağını hızlı bir şekilde arttırmaya devam ediyor. Buradan bahsedilen ya da bahsedilmeyen her türlü kredi başvurularınızı şubeler aracılığı ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

İNTERNET ŞUBESİ DE İYİ BİR FİKİR
Eğer ki Odeabank İnternet Şubesi üyeliğiniz mevcut ise Nakit Hazır kredi başvurunuzu bu kanal üzerinden de rahatlıkla yapabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ 7/24 HİZMETİNİZDE
Odeabank kredi başvuruları için aklınıza takılan tüm sorularınız için Odeabank Müşteri Hizmetleri hattından yardım alabilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetleri üzerinden de bazı tür kredi başvurularınız alınabilmektedir.


Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.