Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

2

Odeabank Bank’O Card kredi kartı özellikleri ile Odeabank Bank’O Card başvurusu hakkında bilgilerin yer aldığı yazımız.

YILLIK KART ÜCRETİ OLMAYAN YEPYENİ BİR KREDİ KARTI KARŞINIZDA. ODEABANK’TAN Bank’O CARD Kredi Kartı

Bildiğiniz klasik kredi kartlarının tüm özelliklerini bünyesinde barındıran Odeabank Bank’O Card’ın en büyük özelliği ne kadar kampanyaya katılırsanız katılın kesinlikle kart ücreti ödemeyeceğinizdir. Zaten piyasaya en son giren bir bankanın kart ücreti alması beklenemezdi. Bizce bu özelliğinden fazla taksitli alışveriş yapmayan herkes yararlanmalı.

Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı Başvurusu

İnternet üzerinden : Buradaki linke tıklayarak karşınıza çıkacak olan sayfadaki gerekli bilgileri doldurarak Odeabank Bank’O Card kredi kartına hemen başvurabilirsiniz.

Cep telefonundan : 8444 numaralı Odeabank SMS hattına BANKO + TCKN yazıp gönderin. Odeabank müşteri hizmetlerinden size geri dönüş yapılacaktır.

Odeabank Müşteri Hizmetlerini arayarak Bank’O Card başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank Müşteri Hizmetleri hakkında bilgi için buraya tıklayınız.

SMS İle Başvuru : SMS ile de Odeabank Bank’O Card başvuru yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonlarınızın mesaj ekranına BANKO yazıp bir boşluk bırakın ve TC Kimlik Numaranızı ekleyin ve oluşturduğunuz bu mesajı 8444’e gönderin ve Odeabank Bank’O Card kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirin.

Odeabank Bank’O Card Kredi Kartının Özellikleri

Bank’O Card ücretsiz bir kredi kartıdır. Yıllık aidat ödemezsiniz.
Taksitli ve ya nakit avans çekebilme özelliği bulunmaktadır. (Limitiniz dahilinde)
Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz ayrıca Ek Kart ta çıkartabailirsiniz.

2 yorum

 1. ali çolak on

  merhabalar değerli odeabank yöneticileri ve çalışanları türkiyeye haş geldiniz ben esnaflık yapıyorum sizinle birlikte ticaaretimi büyütmek
  daha güzel geleceğe doğru ilerlemek istiyorum
  saygılarımla
  ali çolak
  ünye/ordu

Yorum Yazmak İstermisiniz?