Mataverse ETP, yalnızca dijital varlıkları değil dijital kimlikleri de ele alarak finans alanında yenilik yapmayı amaç edinen bir kripto para birimidir.

Mataverse ETP ekibi, online iletişimi tercih eden insan sayısı arttıkça dijital kimlikler üzerinde farklı ve yeni bir ekonomik modelin ortaya çıkacağını düşünerek bu projeyi geliştiriyorlar. Özetle, bilgi kaynağı internetin gelecek birkaç yılda değer kaynağı haline geleceğini düşünüyorlar.

Metaverse’i varolan diğer BaaS servislerinden ayıran özellik; Metaverse, halka açık bir blockchaine odaklanır. Geliştiricilere de kullanıcılara da kendilerine özel anahtarlarını verir. Bu sayede herhangi bir noktadan hizmetlere erişebilirler.

ETP Tokeni

ETP tokenleri; tahmin edebileceğiniz gibi, en çok Metaverse ETP blockchain sisteminde değerlidir. Bu sebeple içsel herhangi bir değeri bulunmuyor. Ancak, kullanıcıların yanlış yönetimi sonucunda ETP tokenleri kaybolabiliyor. Bu da ETP tokeninin sayısının azalması ile ETP tokeninin değeri artacaktır.

Piyasa değeri yaklaşık 55.206.257 dolar olan ETP tokeni şu anda piyasada 0.72 dolardan işlem görmekte.

Advertisement

Metaverse Ekibi

Metaverse ekibinin tamamı Şangay, Çin’de bulunuyor. Projenin CEO’su ve kurucusu olan Eric Gu, Kanada ve ABD’de programlama çalışmaları yürütmüş birçok deneyime sahiptir. Eric Gu, Metaverse’i meydana getirmeden önce NEO kurucuları arasında yer alan biriydi. Projenin CTO’su ise Chen Hao’dur.

Geleceği

Metaverse ETP Blockchain platformu oldukça yenilikçi ve geleneksel bir yapıda olması kripto para piyasasında uzun vadeli yatırımlar için yatırımcıların sıkça tercih edebileceği bir platform olabilir. Kripto para piyasasında Metaverse ETP gibi oldukça tecrübeli bir ekip ve çok başarılı bir yol haritasına sahip projelere ne yazık ki pek sık rastlanmıyor. Bu yüzden ETP token, yatırımcılar için iyi bir seçenek gibi gözüküyor.


Leave A Reply