Korona Günlerinde 2020 Yılı Ramazan Bayramı Öncesi 90 Gün Geri Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır?

0

90 Gün Geri Ödemesiz, Düşük Faizli Banka Kredisi Nasıl Alınır? Bayram döneminde oluşan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için açıklanan bayram kredi kampanyaları devam ediyor.

Korona virüs nedeni ile geçtiğimiz ay açıklanan kamu bankalarının 3 ay sonra ödemeli kredisine ek olarak neredeyse tüm bankalardan açıklanan bir bayram kredi desteği açıklandı.

Bu yazımızda sizlere hangi bankalardan kredi alabileceğinizi, almak için neler yapmanız gerektiğini, avantajlarını ve faiz oranlarını detaylı bir şekilde sizlere aktardık.

Bu kredi ile neler yapabilirsiniz? Korona virüs nedeni ile geçirdiğimiz zor günlerde acil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunlara ek olarak tatile çıkabilirsiniz. Kendinize yeni bir telefon alabilirsiniz. Okul ve diğer harcamalarınız için kullanabilirsiniz. İşte avantajlı banka kredisi veren bankalar:

Bankalar

TEB, ING, QNB Finansbank, Denizbank, Garanti BBVA, Akbank, Ziraat, Vakıfbank ve İş Bankası düşük faizli bayram kredisi hesaplama ve alma!

Sonradan ödemeli “Bayram Kredisinin” avantajları nelerdir?

Özel bir kampanya olduğu için diğer kredi faizlerine nazaran daha düşük bir faiz oranı belirlenerek banka müşterilerine sunulmuştur. Bayrama özel erteleme fırsatı ile 3 ay sonra ödeme yapmaya başlayabilir ve aylık ödeme koşullarını düşük tutabilirsiniz.

Kampanya dahilinde çekilecek olan krediler için dosya masrafı gibi ek masraflar alınmayacaktır. Diğer bayram kredisi veren bankalar ile karşılaştırma yaparak en düşük faizli kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası

İş Bankası, bayram kredisi düzenleyen bankalar arasında yer almaktadır. Maximum limit 50 bin TL olarak belirlenen kampanya dahilinde bu limite kadar çekeceğiniz ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Bu tutar için ödeme vadesi 60 aya kadar çıkarılmıştır. Faiz oranı 0.96 olarak belirlenen kampanya da geri ödeme vadesi düşürüldükçe kampanyanın faiz oranı da buna paralel olarak düşmektedir.

T. C. Ziraat Bankası

T. C. Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, bayram özel kampanyasında en düşük faiz oranına sahip bankalar arasında yer almaktadır. Faiz oranı 0.49 olarak belirlenen kampanya dahilinde 3 ay sonra ödemeye başlama seçeneği mevcuttur. Kullanıcılar 5 Bin, 7.5 Bin ve 10 Bin TL’lik kendilerine uygun olan krediyi seçebilmektedir. Aylık geri ödeme tutarları 200 ile 300 TL bandındadır. İnternet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden bu kampanyaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank da bayram özel kampanyasının faiz oranını 0.49 olarak belirlemiştir. Sonradan ödeme seçeneği ile çekmiş olduğunuz krediye 3 ay sonra ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Vade seçenekleri 36 aya kadar çıkmaktadır. Çekmiş olduğunuz krediler için herhangi bir ekstra masraf istenememektedir. Vakıfbank üzerinden çekeceğiniz yüksek rakamlı ihtiyaç kredileri de bu şartlar üzerinden sizlere sunulmaktadır.

QNB Finansbank

Korona Günlerinde QNB Finansbank'tan %0.89 Faizli Krediye Online Başvurun!

Qnb Finansbank, açıklamış olduğu kampanya detaylarında kamu bankalarına eş değer özel bankalardan avantajlı bir paket açıklamıştır. 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz bu rakam için aylık 336.05 TL taksit imkanı sunmaktadır. Dosya masrafı olarak sadece 50 TL işlem ücreti alınmaktadır. Vade süreci sonrasında ödemiş olduğunuz maksimum rakam 12 bin tl olacaktır. Daha düşük bir ödeme seçeneği olarak 12 aylık vade süreci belirlerseniz toplam geri ödeyeceğiniz tutar 10.766 TL olacaktır.

ING Bank

ING Bank Logo

Ing Bank, sıra geldi özel bankaların bu dönemde açıklamış oldukları kredi kampanyalarına. Ing bank ihtiyaç kredisi faizlerini bu süreçte 0.89 olarak açıklamıştır. 36 ay vade seçeneği ile alacağınız 10 bin TL’lik bu kredinin aylık geri ödeme tutarı 336,05 TL olacaktır. Toplam geri ödeme 12.147 TL olmakla birlikte dosya masrafı alınmamaktadır. Sadece çekmiş olduğunuz kredi için 120 TL sigorta primi kesilmektedir. Bu da rakama göre sizleri de koruyan makul bir sigorta bedelidir.

TEB

TEB

TEB, cepteTEB ile son zamanlarda banka ve kredi rakipleri arasında avantajlı kampanyaları ile sıyrılmış durumdadır. Faiz oranını ihtiyaç kredileri için 0,99 olarak belirlemiştir. Dosya masrafı ücreti almamaktadır. 36 vade seçeneği ile alacağınız 10 bin TL değerindeki kredinizin aylık geri ödeme ücreti 343 TL olacaktır. Tüm taksitleriniz bittikten sonra sizlerden alınan total rakam 12.398 TL’dir. Özel bankalar bandında uygun bir faiz oranı sayılabilir.

Denizbank

Denizbank, korana virüs ve bayramın birbirine talihsiz şekilde denk gelmesine Denizbank da sessiz kalmadı ve bayram kredisi için ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Diğer bankalara nazaran faiz oranı biraz yüksek olsa da kendi maaş müşterileri için avantajlı paketler sunmaktadır. Faiz oranını yeni kullanıcılar için 1.74 olarak belirleyen Denizbank’tan alacağınız 36 ay vadeli 10 bin tl tutarındaki kredinin geri ödemesini aylık 397 TL olarak yapabileceksiniz. Toplam geri ödemeniz 14.374 TL olacaktır.

Garanti BBVA

Garanti BBVA

Garanti BBVA, bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasını müşterileri ile paylaştı. Geri ödemesi 3 ay sonra olacak bu kredi kampanyası için, Faiz Oranı: 1,79 olarak belirlenmiştir. Aylık vade seçeneği 36 ay olarak ödeme planı yapıldığı takdirde, Aylık Taksit: 401 TL olacaktır. Bu koşullar altında almış olduğunuz ihtiyaç kredisinin tüm taksitleri bittiği zaman, Toplam Geri Ödeme: 14.511 TL’dir. Kampanya koşulları dahilinde dosya masrafı gibi ekstra bir ücret sizlerden talep edilmeyecektir.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk, bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasını müşterileri ile paylaştı. Geri ödemesi 3 ay sonra olacak bu kredi kampanyası için, Faiz Oranı: 0,99 olarak belirlenmiştir. Aylık vade seçeneği 36 ay olarak ödeme planı yapıldığı takdirde, Aylık Taksit: 343 TL olacaktır. Bu koşullar altında almış olduğunuz ihtiyaç kredisinin tüm taksitleri bittiği zaman, Toplam Geri Ödeme: 12.398 TL’dir. Kampanya koşulları dahilinde dosya masrafı gibi ekstra bir ücret sizlerden talep edilmeyecektir.

Akbank

Akbank

Akbank, bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasını müşterileri ile paylaştı. Geri ödemesi 3 ay sonra olacak bu kredi kampanyası için, Faiz Oranı: 1,45 olarak belirlenmiştir. Aylık vade seçeneği 36 ay olarak ödeme planı yapıldığı takdirde, Aylık Taksit: 376 TL olacaktır. Bu koşullar altında almış olduğunuz ihtiyaç kredisinin tüm taksitleri bittiği zaman, Toplam Geri Ödeme: 13.590 TL’dir. Kampanya koşulları dahilinde dosya masrafı gibi ekstra bir ücret sizlerden talep edilmeyecektir.

Yapı Kredi

Yapı Kredi

Yapı Kredi, bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasını müşterileri ile paylaştı. Geri ödemesi 3 ay sonra olacak bu kredi kampanyası için, Faiz Oranı: 1,85 olarak belirlenmiştir. Aylık vade seçeneği 36 ay olarak ödeme planı yapıldığı takdirde, Aylık Taksit: 406 TL olacaktır. Bu koşullar altında almış olduğunuz ihtiyaç kredisinin tüm taksitleri bittiği zaman, Toplam Geri Ödeme: 14.677 TL’dir. Kampanya koşulları dahilinde dosya masrafı gibi ekstra bir ücret sizlerden talep edilmeyecektir.


Sizlerde bu avantajlı kredi paketlerinden birine sahip olmak için hemen belirtilen bankaların internet şubelerinde veya müşteri hizmetlerini arayarak gerekli başvurularda bulunabilirsiniz.

Korona virüs nedeni ile kısmı olarak yarım çalışan bankaların hem sağlığınız için hem de beklememeniz için şubeye gidip yapacağınız başvuruları tavsiye etmemekteyiz. Bunun yerine online işlemler menülerinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Leave A Reply