Kadena (KDA) Token Nedir? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

0

Kadena, işletmelere ve girişimcilere çok hızlı, oldukça güvenli ve en fazla ölçeklenebilir hibrit blockchain teknolojisini sunar.

Kadena (KDA) Token Nedir? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Kaynak : kadena.io

Kadena ağı, kamu ve özel blokaj zincirlerini ve diğer birlikte çalışabilir zincirleri tek bir yerde birleştirerek trafiği Kadena halka zinciri üzerinden yüksek bant genişliğine sahip bir bilgisayara yönlendirir.

Pakt Akıllı Sözleşmeleri

Pakt, insanlar tarafından okunabilen ilk akıllı sözleşme dilidir. Herkes bu dili açıkça ve doğrudan blok zinciri üzerine yazabilir. Bu, güvenli ve otomatik sözleşmeler için gerçek ilerleme anlamına gelir.

Paktı; insanların gelişmiş projeleri desteklemek için kolayca öğrenebilecekleri ve kullanabilecekleri akıllı bir sözleşme dili olacak şekilde dizayn edilmiştir. Otomatik arıza tespiti bulunur, kontrolü kaybetmeden harici kodu destekler. Aynı zamanda konsensüs esaslı yönetimin yanı sıra gizlilik de sağlar. Çok güvenli bir tasarıma sahip olan Pact, tamamen yeni iş modellerini ve zincir servislerini destekler.

Kadena’nın yüksek performanslı ve güvenli kurumsal çözümleri, her boyutta ve deneyim seviyesindeki ekiplere sunulmaktadır ve mevcut sistemlerle kolayca bağlantı kurar.

Advertisement

Özel BFT fikir birliği protokolleri ile, 256 düğümü olan gerçek dünya testleri 8000 TPS’ye ulaştı.

Kadena, Ethereum’un karşılaştığı sorunlara çözümler sunar. Ek olarak, diğer blok zinciri uygulamalarının yeni yol haritalarına ekledikleri “Resmi Doğrulama” zaten birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik ve daha fazlasını sunuyor.

Kadena Takımı’nın geçmiş deneyiminde bahsedelim. Kadena’nın kurucuları JP Morgan’ın ilk blockchaini yaptılar. Ekibin mühendisliği, onlarca yıllık bankacılık, ticaret ve düzenleme tecrübesi bulunuyor. JPMorgan Chase ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu da dahil olmak üzere önde gelen finans ve devlet kurumları için yazılım sistemleri tasarlama ve kurma konusunda deneyim sahibi oldular.

Kadena Token

Kadena’da platformunda bulunan KDA, madencilerin ağdaki madencilik faaliyetleri için ödenen bir işarettir ve kullanıcıların bir bloğa işlemlerini dahil etmek için ödedikleri işlem ücretidir. Bunun yanında, akıllı sözleşmeleri gerçekleştirmek için KDA kullanılacaktır.


Leave A Reply