ING Bank SMS Kredi Başvurusu (Online Kredi Başvurusu SMS)

0

SMS kredi başvurusu ING Bank nezdinde nasıl yapılır? ING Bank’tan SMS kredi almak için hangi numaraya nasıl mesaj atmamız gerekiyor?

ING Bank Logo

ING Bank’ta iki farklı yoldan SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İlki direkt olarak ne kadar kredi kullanabileceğinizi bilmeden yapacağınız SMS kredi başvurusudur. Bunun için KREDI yazıp bir boşluk bırakın ve TC kimlik Numaranızı da eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra mesajınızı ING Bank’a 2205 numarası üzerinden iletin. cevabınız en kısa sürede tarafınıza iletilecektir. krediniz onaylandığı takdirde en yakın ING Bank şubesine uğrayarak kredi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İkinci yol ise TAZE KREDI… Bunun için Migros’lar da yer alan ING Bank Taze Kredi standlaruında yer alan kredi paketlerinden birini alıp içerisinde çıkan kodu öönce TC Kimlik Numaranıız yazıp daha sonra bir boşluk bıraktıktan sonra yazıp 2229’a göndermeniz yeterli. Kredi başvurunuza 5 dakika içerisinde cevap gelecektir.

krediniz onaylandığı takdirde hemen stantta yer alan noktada kimlik belgeniz ile birlikte kredi sözleşmenizi imzalayın. Paketin içerisinden çıkacak olan nakit kart ile hemen kredinizi ATM’ler üzerinden çekip kullanmaya başlayabilirsiniz.


Leave A Reply