HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

0

HSBC müşteri hizmetleri numarası kaçtır? HSBC müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi veren yazımız.

HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

HSBC MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI : 0850 211 0 111

7 gün 24  saat boyunca hizmet veren ve para çekme işlemleri haricinde tüm bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz HSBC Telefon bankacılığı hizmetine 0850 211 0 111 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Yalnız HSBC telefon bankacılığı hizmetinden yararlanabilmeniz için telefon bankacılığı şifresine ihtiyacınızı bulunmaktadır. Şifrenizi ya HSBC telefon bankacılığını arayarak ya da en yakında ki HSBC şubesine uğrayarak alabilirsiniz.

Eğer ki HSBC bankasında kayıtlı olan cep telefonunuz haricinde bir telefondan arama yaparsanız eğer Tek Kullanımlık Şifre cep telefonunuza ulaştırılacaktır. Bu ek güvenlik tüm HSBC müşterilerini kapsamaktadır.

Bunun haricinde https://twitter.com/HSBC_TR_Destek adresi üzerinden twitter kullanıcları da dilek öneri ve şikayetlerini iletebilmektedirler.

Ayrıca HSBC Şirket Telefon Bankacılığı ismi altında KOBİ ve diğer şirketlere de hizmeti ayrı bir telefon numarası üzerinden vermektedir. HSBC Şirket Telefon Bankacılığını arayabilmek için 0850 211 0 424 numarasını aramanız gerekmektedir. Bu hat üzerinden bireysel bankacılık hizmeti verilmemekle birlikte şirketin de yetkilisi olmanız gerekmektedir.


Yorum Yazmak İstermisiniz?