HSBC Kredi Karti Borcunu Sorgulama

0

HSBC kredi kartı borcunu sorgulama işlemi ile kredi kartınızın anlık borcunu öğrenebilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu takip etmeniz ileride yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçmeniz için çok önemlidir. Çünkü bilinçsizce yapılan kredi kartı alışverişler bir süre sonra bazı sıkıntılar ortaya çıkarmaktadır. Kredi kartı borcunuzu ödeyemez hale geldiğinizde ise kredi notunuz düşer ve bankanın ürünlerinden yararlanamazsınız. Bu gibi durumları yaşamamak için her zaman kredi kartı borcunuzu sorgulayarak güncel borcunuzu öğrenmeli ve planlı bir şekilde harcamalarınızı gerçekleştirmelisiniz. HSBC Advantage kredi kartı borcunu sorgulamak için bir kaç yol izleyebilirsiniz.

HSBC Telefon Bankacılığı

HSBC telefon bankacılığını arayarak ilgili menülerden güncel kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca müşteri yetkilisine bağlanarak harcamalarınız hakkında detayda alabilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığı

HSBC internet bankacılığı ile kolay bir şekilde kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı bilgileriniz ile giriş yaparak kredi kartı bölümünden borcunuzu öğrenebilir, geçmiş harcamaları kontrol edebilir, kredi kartı borcu ödeyebilir ve ileri tarihlerdeki ödeyeceğiniz taksit tutarlarını görebilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde kart işlemlerinizi öğrenmek için kredi kartı numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek kredi kartınızın işlemlerini sorgulayabilirsiniz. Hızlı kredi kartı borcu sorgulama için buraya tıklayabilirsiniz.

HSBC ATM

Bankanın ATM’lerinde kredi kartınız ile işlem yaparak kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Kartınızı taktıktan sonra ilgili menüye girmeniz yeterlidir. Ayrıca ATM’lerden kredi kartı borcu ödemesi de yapabilirsiniz.


Yorum Yazmak İstermisiniz?