HedgeTrade Nedir? Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

0

HedgeTrade, uzmanların yanında ticaret yapmak isteyen amatör tüccarlar için özel olarak tasarlanmış bir tahmin platformudur.

HedgeTrade Nedir? Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

Bu sistemin çalışma mekanizmasında deneyimli piyasa aktörlerinin biriktirdiği HEDG tokenları kazanma metodlarını “blueprint”ler halinde yeni yatırımcılara güven vermek amaçlı sattığı bir platform oluşturmak vardır. Deneyimli yatırımcılardan alınan blueprintler doğrultusunda bir gelir kazanıldığı zaman blueprint sahibi de gelir elde eder. Eğer blueprint tahminleri yanlış çıkarsa da satın alım yapmış deneyimsiz yatırımcıya geri ödeme yapılır.

HedgeTrade projesi, doğrulanmış dereceli sistemi ile deneyimli ve deneyimsiz yatırımcıları bir araya getirerek piyasaya hareket kazandırır. Aynı zamanda deneyimsiz yatırımcıların deneyim kazanması yolunda oldukça güven verici bir yol sunar.

HedgeTrade Nasıl Çalışır?

Başarılı bir piyasa aktörü deneyimlerinden yola çıkarak yaptığı tahminleri “blueprint” halinde HedgeTrade platformunda paylaşır. Yeni girişimci paylaşılan blueprint’i ön izleyerek almaya karar verebilir. Paylaştığı bu bilgileri acemi yatırımcılar satın alabilir ve tahmin sahibi platform üzerinden Hedge Token ya da bitcoin karşılığında satar. Bu blueprint Ethereum akıllı sözleşmeler sistemi ile kaydedilir. Blockchain programlarıyla da güvenilir ve şeffaf bir sistem oluşturulur. Bu güvenilir platform da acemi ve deneyimli girişimcilerin buluşup piyasayı hareketlendirdiği bir proje haline gelir.

Advertisement

Kripto para birimleri ile ilgili riskten korunma ilişkisi, tipik olarak bir varlıktaki zararlı fiyat hareketleri riskini azaltan bir yatırımdır. Genel olarak konuşmak gerekirse, bir çit ilgili bir güvenlik içerisinde dengeleme pozisyonundan oluşur. HedgeTrade token uygulaması, tüm beceri seviyelerindeki yatırımcılara, kripto para birimleri ticareti yaparken risklerini önlemeye yönelik potansiyel yollar sunar. Tecrübeli tüccarlar bilgilerini paylaşarak kazanabilirler, ayrıca kazançlarını potansiyel olarak arttırmak için çeşitli miktarlarda belirteçler oluşturabilirler. Acemi yatırımcılar, doğru tahminleri paylaşmak için daha deneyimli yatırımcıları teşvik eden HedgeTrade platformunu kullanarak kripto ticaretine katılabilirler.

Bu geniş çaplı platform özellikle son dönemlerde artan sanal para ticareti üzerinden girişimcilik ve yatırım aktivitelerine ayak uyduran oldukça yenilikçi bir uygulamadır. Piyasaya ilk adımını atacak olan girişimcilere güven ve destek sağlaması için deneyimli yatırımcıların tahminlerini satmasına olanak verir. Bu sayede iki tarafta birer piyasa aktörü olarak yatırımlarının karşılığını alırlar.


Leave A Reply