Halkbank Şubeye Gitmeden Kredi Almanın En Kolay Yolu

0

Tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına çeşitli adlar altında krediler veren bankaların, gerek şubeden gerekse internet ve telefon bankacılıkları ile kredi verme olanakları bulunduğu görülmektedir. Türkiye Halk Bankası A.Ş bazı kredi türlerinde şubeye başvuruyu zorunlu tutsa da, şubeye gitmeden online işlemlerden de verdiği kredi tipleri mevcuttur. Maaşını Halk Bank’tan alanlara özel kredi kampanyaları sunan banka, ihtiyaç kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri, emeklilere özel krediler ve KKTC’ye özel kredileri başlığı altında çeşitli kredi seçenekleri sunmaktadır. Bankaların online sisteme geçişleri ile birlikte, bütün bankacılık işlemlerinin şubeye gitmeden gerçekleştirilmesi mümkün olmaya başlamıştır. Bu işlemler arsında bulunan kredi başvurusu da, bu yöntemlerle gerçekleştirilebilmektedir. Başvurunun olumlu veya olumsuz sonuçlanmasına göre, müşteriden istenen evrak, en yakın şubeye teslim edilerek kredi alımı gerçekleştirilebilmektedir.
Halkbank Logo
Halkbank Kredi Geri Ödeme Bilgileri
Halkbank’ın kredi mini adıyla verdiği en düşük kredisinde 5000 TL’ye kadar verilen kredi, 10 ay vade ile aylık 543,55 TL geri ödeme şeklinde verilmektedir. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,29 olarak hesaplanmaktadır. Maaşını Halkbank’tan alanlara 50 bin TL’ye kadar kredi veren banka, 48 ay vade ile aylık %1,35 faiz oranında 1.506,64 ödeme tutarında kredi vermektedir. Taşıt kredilerinde sıfır ve ikinci el araçlara 48 aya kadar vade ile kredi veren banka, sıfır araçlara aylık %1,41, ikinci el araçlara ise aylık %1,42 oranında faiz uygulamaktadır.

Halkbank’tan En Kolay Kredi Nasıl Alınır?
Mobil bankacılık ve internet online bankacılık kısmındaki bireysel veya kurumsal girişler üzerinden kredi başvurusu kabul eden banka, en yakın şubeye başvurulması sureti ile en hızlı ve en kolay kredi alımına imkan sağlamaktadır. Emeklilerine özel ve maaşını Halkbank’tan alan müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenleyen Halkbankası, şubeye gitmeden kredi başvurusu alan bankalardan biridir. Uzun yıllarıdır esnaflara yönelik kolaylıklar sağlayan banka, taşıt ve konut kredilerinde de düşük faiz oranları uygulamaktadır. Yüksek tutarlı kredilerde gösterilecek teminatlar sayesinde, hızlı ve sorunsuz kerdi alımı gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca emekli veya çalışan maaşlarının bu bankada olması sureti ile sorunsuz bir şekilde kredi almak mümkün olmaktadır.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.