Garanti Bankasından Bir Yenilik : 444 OTOM Hattı

1

Garanti Bankasının yeni hizmete sunmuş olduu sıfır ve ya ikinci el araba kredisi başvurularını yapabileceğiniz 444 OTOM servisi hakkında bilgi.

Garanti Bankasından Bir Yenilik : 444 OTOM Hattı

Garanti Bankasının hizmeti olan OTOM ile araba kredisi kullanmak isteyen Garanti müşterisi olsun olmasın 18 yaş üzeri tüm kişiler hedeflenmiş. 444 OTOM hattı Garanti Bankası tarafından verilen ve Türkiye’nin ilk oto kredi hattıdır.

444 OTOM (444 6866) hattı ile araba almadan evvel Garanti Bankasından alabileceğini kredi miktarını hesaplatabilir hatta telefon ile araç kredisine başvurup hızlı bir şekilde yanıtı alabilecekler.

Üstelik bu hizmetlerden yararlanmak için Garanti Bankası ile de herhangbir organik bağınızın olması şart değil. Yani şimdiye kadar Garanti Bankasında küçük bir hesap dahi açtırmış olmak zorunda dahi değilsiniz.

2. el bir araç almak istiyorsanız mutlaka araca ait plaka ve motr şase bilgilerinin elinizde olması gerektiğini unutmayınız. 444 OTOM hattı ancak bu şekilde 2. el araçlar için hizmet verebilmektedir.

Telefon da sizlere sorulacak olan cevaplara doğru yanıt vermeniz de çok önemli. Belgelendiremeyeceğiniz bir geliriniz var ise bunu sadece sözlü olarak belirtmeniz hiçbir işe yaramayacaktır. Her şey belgelendirebilir olmak zorundadır.

Garanti Bankasının açıkladığına göre başvuru sonucunu hemen telefon kapanmadan yani görüşmeniz sonlanmadan öğrenebileceksiniz.

Bakalım bu hizmeti Garanti Bankası devam ettirebilecek mi? Zor bir işin altından kalkabilecek mi? Ancak görünen o ki bu hizmet tutmuş durumda ve Garanti Bankası 444 OTOM hattı üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.

1 Yorum

Yorum Yazmak İstermisiniz?