Garanti BBVA Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Garanti BBVA kredi başvuru yolları. Garanti BBVA Bankası Kredi Başvurusu nasıl yapılır? Online kredi başvurusu ve diğer kredi başvuru kanalları

Garanti BBVA

Şu anda tartışmasız olarak Türkiye’de lider durumda ki banka pozisyonunda bulunan Garanti Bankasına bireysel kredi için başvurmanın bir çok yolu var…

Online Web Üzerinden Form Doldurarak  Başvurmak:

Bu yöntem ile başvurmak için Garanti Bankası müşterisi olmanıza gerek yoktur. Sadece kendi kişisel bilgilerinizi formda istenen yerlere girerek çok kısa bir sürede Garanti bireysel kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.  Şube onayı, Genel Merkez Onayı, Ön Onay v.s. gibi tüm adımları online olarak da takip edebileceğiniz bu yöntem ile çok kısa bir sürede başvuru yapabilir ve yine çok kısa bir sürede başvurunuzun yanıtını alabilirsiniz.

Eğer ki Garanti Bankası müşterisi değil ve ya müşterisi olmanıza rağmen internet bankacılığı hesabınız yoksa hemen buraya tıklayarak başvurabilirsiniz.

İnternet Şubesi Kullanıcılarına Özel Kredi

Kredinizi hiç bankaya gitmeden almaya ne dersiniz? Garanti Bankası İnternet Şubesi kullanıcıları hiç şubeye gitmeden direkt olarak kredilerini alabiliyorlar.

İnternet Şubesinde Başvurularım adımından Destek kredisi başvurusu yapıp kredisi onaylananların kredileri anında hesaplarına yatacak.

SMS ile Kredi Başvurusu

Belki de en kolay yöntem… Cep telefonunuzdan aralarından birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numarası – Talep ettiğiniz Kredi Miktarı – Talep Ettiğiniz Kredi Vadesi – ve son olarak da belgelendirebileceğiniz net gelirinizi 3390’a SMS ile gönderin. Ön onay en geç 5 dakika içerisinde yine SMS ile bildirilecek.

Garanti Bankası Paramatik Üzerinden

Herhangi bir Garanti Bankası Paramatik üzerinden bireysel kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik kartınız yanınızda yoksa ve ya Garanti müşterisi değilseniz bile Kartsız İşlemler menüsünden bireysel kredi başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tam Destek Hattı Üzerinden Kredi Başvurusu

444 0 335 numaralı telefonu arayarak bireysel kredi başvurunuzu Müşteri Temsilcisi ile görüşerek yapabilirsiniz…

Garanti Bankası Şubelerinden Kredi Başvurusu

Yukarıda yazılı olan yollardan hiçbirini tgercih etmeyebilirsiniz. Özel bir durumunuz olabilir. İpotek ytaptırmak ya da kredi skorunuz düşük olduğu için bir kefil ile başvurmak isteyebilirsiniz. Gelir durumunuz ile ilgili bir farklılık gibi sebeplerden dolayı en yakın Garanti Bankası şubesine gidip bir müşteri temsilcisi ile görüşerek de Bireysel Destek kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.


Leave A Reply