Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

0

Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın limiti yetmiyor ve limit artış talebiniz bulunuyor ise aşağıdaki yazımızda bahsedilen kanallardan limit arttırabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bankası Bonus kredi kartı limit arttırma işlemlerini birbirinden farklı bankacılık kanallarını kullanarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SMS İle Limit Arttırma
Öncelikle SMS mesajını kayıtlı olan cep telefonu üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. SMS formatı ise şu şekilde olmalıdır : ARTIR yazıp bir boşluk TALEP EDİLEN LİMİT yazıp yeniden boşluk KARTIN SON 6 RAKAMI boşluk AYLIK NET GELİR
Örnek : ARTIR 15000 763553 1500
SMS mesajı 3340 numaralı merkeze atılmalıdır.

Paramatiklerden Kredi Kartı Limit Arttırma
Kredi kartınız ile Garanti Paramatiklerden birine giriş yapın ve ATM’de bulunan menülerden LİMİT İŞLEMLERİ’ni seçip limit artış talebinizi Garanti Bankasına iletebilirsiniz. Aynı zamanda Bankamatiklerden düzenli limit artış talebinde de bulunabilirsiniz.

Şubeler Aracılığı İle Limit Arttırma
En yakın Garanti Bankası şubelerinden birisine uğrayın. Müşteri temsilcileri ile görüşerek kredi kartı limit talebinizi iletebilirsiniz.

Limit Artış Talebinizin Sonucunu Nasıl Öğrenirsiniz?
Limit arttış talepleri Garanti Bankası sistemine giriş sırasına göre değerlendirilmektedir. Kredi kartı limit artış talebinizin sonucunu kredi kartı ekstrenizden ya da Alo Garanti üzerinden takip edebilirsiniz.


Yorum Yazmak İstermisiniz?