FootballCoin (XFC) Nedir? Özellikleri Nelerdir? Hakkında Bilgi

0

XFC (FootballCoin) oyun içi para birimi olarak çalışan bir dijital varlıktır. XFC; FootballCoin BlockChain platformu, sabit ve sınırlı sayıda madeni para ihracı, enflasyonu olmayan sağlıklı bir oyun ekonomisinin öncülünü sunar. Üstelik, XFC oyun içindeki ve dışındaki oyuncular arasında serbestçe transfer edilebilir.

FootballCoin (XFC)

Kaynak : footballcoin.io

XFC,oyunda yarışmalara giriş ücretini ödemek için kullanılır. Bunun yanı sıra, blockchain tabanlı kartları satın almak için de kullanılır.

FootballCoin oyuna ne getiriyor ?

1- Yeni ve şeffaf bir kripto-ekonomi

Diğer kripto para birimleri gibi, XFC’nin sahteciliği veya hacklenmesi imkansızdır. Böylece paranız güvenle şifrelenir. Ayrıca, kendi kendini sürdüren bir para birimi sistemi olduğumuz için, XFC 1 milyar adet ile sınırlandırıldı. Bu yüzden, doğal büyüme ve enflasyon olmadan sağlıklı bir ekonomi olarak işlev görüyor.

2- Paranın sorumlusu kişinin kendisidir.

Kazandığınız parayı oyun içinde harcayabilirsiniz bunun yanı sıra, diğer kullanıcılara da aktarabilir veya kripto para piyasasında bitcoin ya da geleneksel fiat para birimi (USD, EUR) ile değiştirebilirsiniz.

3- Yüzlerce tahsil edilebilir oyuncu

Platformda, 3 yıldız ve üstü futbol oyuncuları kartlarını sınırlı sayıda blockchainde yayınlanmış durumda. Bir kart sahibi olduktan sonra, başka bir kullanıcıyla takas etmeye ya da satmaya karar vermedikçe bu sonsuza kadar size aittir.

Advertisement
4- Gerçekliğe dayalı puanlama sistemi

Oyuncularınızın gerçek hayatta sahadaki performanslarına göre puanlanırsınız. Skorlar oyuncuların istatistiklerine, oyun pozisyonlarına ve gerçek maçlardaki hareketlerine (goller, köşe vuruşları, fauller vb.) bağlı olarak değişir. Ekibiniz fantastik bir futbol takımı olmasına rağmen, yönetici olarak verdiğiniz kararlar gerçek olaylarla doğrulanacaktır.

FootballCoin (XFC)

Kaynak : footballcoin.io

5- En fazla sayıda uluslararası şampiyonluk

FootballCoin ekibi; UEFA Şampiyonlar Ligi, 2018 Dünya Kupası da dahil olmak üzere uluslararası ve Primera Division ve Türkiye Superlig gibi yerel en büyük futbol yarışmalarından 11’ini ele alıyorlar. Ayrıca, kullanıcıların her gün düzenlediği özel yarışmalara katılabilirsiniz.

6- Anlaması kolay, ustalaşması zor

Futbolu seviyor olabilirsiniz ama belki de teknik olarak eğimli bir insan olmayabilirsiniz. Bu konuda endişelenmenize hiç gerek yok, kayıt işlemi basit ve oyun sezgisel. Ayrıca, platformun sıkça sorulan sorular bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

7- Ücretsiz oynamaya başla

Platformu denemek isteyen ancak para harcamak istemeyen okuyucularımız için platformda, bir takım başlatmak ve yarışmalara katılmak için kullanabileceğiniz birçok ücretsiz oyuncu var. Yönetsel becerilerinize ve futbol tutkunuza dayanarak, iyi puanlar alabilir ve ilk masraflar olmadan XFC paraları kazanabilirsiniz.

8- Dinamik pazar

Oynamaya başladıktan sonra yönetim becerilerinizi geliştirebilir, oyuncu ticaretine başlayabilir, pazarımızda stadyum satın alabilir ve hatta kendi yarışmalarınızı düzenleyebilirsiniz.


Leave A Reply