Finansbank İhtiyaç Anında Hazır Kredi

0

Finansbank’ın ihtiyaç anından kullanabileceğiniz ön onaylı Hazır Kredisi ile ilgili özellikleri ve başvurusu hakkında bilgi

Finansbank oldukça kullanışlı bir bankacılık ürünü ile karşımızda. Sadece bir kere başvurarak size özel hazır bir kredi limitiniz olsun ve bu limiti ihtiyacınız olduğu anda şubelere dahi uğramadan kullanmak ister misiniz? Hazır Kredi sanki hesabınızdan para çekiyormuşçasına kolay kullanımı olan bir üründür.

Hazır Kredi Nedir?
Hazır Kredi aslında ek hesabınızın limitine bağlı olan ve ek hesap limitinizden ayrı (bağımsız) olan bir taksitli kredi limitidir.

Adınıza tanımlanmış olan bu Hazır Kredi limitini 12-18-24 ya da 36 aylık vadeler ile geri ödeyebilirsiniz.

Hazır Kredinizi kullanmak için ya bir Finansbank ATM’sine gitmeniz ya da Finansbank Telefon bankacılığını aramanız yeterlidir.

Hazır Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hazır Kredi için öncelikle Finansbank’ta bir Ek Hesap açılmış olması gerekmektedir. Eğer bir Ek Hesap sahibi iseniz zaten başvurunuz sonrası EK Hesap limitinize ekstra olarak bir de Hazır Kredi limiti adınıza tanımlanacaktır.

İnternet üzerinden hemen online başvuruda bulunmak için burayı tıklayınız.

Online başvuru haricinde Finansbank şubelerinden, Finansbank Telefon Bankacılığı üzerinden ya da Finansbank ATM’lerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?