EXMO Nedir? EXMO Platformu Hakkında Genel Bilgiler

0

Doğu Avrupa’da bulunan en eski ve büyük kripto para borsası olan EXMO, 2013 yılında kurulmuş ve o günden 2014 yılına dek birçok kullanıcının güvenini kazanabilmiştir.

EXMO Nedir? EXMO Platformu Hakkında Genel Bilgiler

Platformda yaklaşık olarak 1.6 milyon aktif kullanıcı ve elbette yüzlerce aktif olarak ticaret yapan kullanıcı bulunuyor. Bunların dışında; 104 farklı işlem imkanı sunarken birçok para birimini de birbirine çevirebilmekte.

Oldukça güvenilir bir platform olan EXMO’da kullanıcı kişi yalnızca kripto paralarını depolamakla kalmaz, aynı zamanda işlemler yapabilir, döviz kurları hakkında bilgi alabilir ve tokenlerini nasıl daha iyi yöneteceğine de karar verebilir. Yazının başında da belirttiğimiz gibi Exmo, en büyük dijital madeni para borsalarından biridir. Özellikle BDT ülkelerinde ve Rusça konuşan kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. İngiltere’de yasal olarak kayıtlıdır ve platforma olan güveni artıran ulusal mali düzenleyici tarafından da kontrol edilmektedir.

Exmo’nun avantajlarını; oldukça basit bir arayüz (kripro para borsasına yeni giriş yapmış kişilerin bile kolay bulabileceği), birden dil desteklenmesi, en popüler kripto para birimlerini desteklemesi (sadece USDT’yi değil, aynı zamanda BTC, LTC, ETH vb.), hesabınızda bulunam fiat para biriminde (USD, EUR, RUB vb.) tamamlayabilmesi, minimum komisyon uygulaması (% 0.2) şeklinde sıralayabiliriz.

Advertisement

Leave A Reply