Enpara Aidat Ödeyen Kredi Kartı

0

Enpara.com Finans Bank bünyesindeki internet bankacılığı olarak son yıllarda bir hayli tutulmuş durumdadır. Özellikle işlemlerin çevrimiçi şeklinde olması ve kartın kurye tarafından ayağınıza getirilmesi ve uygun faiz oranları kartı cazip hale getirmektedir.Bundan dolayı da Enpara kredi kartı talepleri iyice artmış durumdadır. Özellikle aidat ödeyen kredi kartı en fazla tercih edilen sebepler arasında yer almaktadır.Kredi kartını kullandıkça kazanılmakta ve aditad ödemesi yapılmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Enpara.Com Aidat Ödeyen Kredi Kartı Başvurusu Süreci

Enpara.com İnternet bankacılığı olması nedeni ile kart başvurularını Enpara.com internet sayfasından yapabilirsiniz. İster daha önce Enpara.com müşterisi olun isterseniz yeni müşteri olun 2 dakika içerisinde gerekli bilgileri doldurmanız sonucunda Enpara.com müşteri hizmetleri sizi arayacak ve sizden onay isteyecektir. Gerekli onayı vermeniz durumunda arktınız sizin belirleyeceğiniz yere 2-3 gün içerisinde kurye tarafından getirilecektir.

ATM den başvurma

Herhangi bir QNB Finans bank şubesinden Enpara.com aidat ödeyen kredi kartı başvurusunda bulunulabilir. Buradan gerekli bilgileri doldurmanız sonucunda müşteri hizmetleri sizi arayacaktır. Onay vermeniz durumunda da kartınız belirdiğiniz yere kısa sürre içerisinde gelecektir.

Enpara Müşteri Hizmetleri

Enpara Aidat ödeyen kredi kartı başvurusunun yapabileceğiniz başka bir yöntem ise Enpara.com müşteri hizmetlerini aramanız ve kredi kartı talebinde bulunmanız olacaktır. Gerekli bilgileri vermeniz durumunda kredi kartınız düzenlenip 2-3 gün içerisinde sizlere ulaştırılacaktır. Kart şifresi oluşturarak kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

QNB Finans Bank Şubesi

QNB Finans bank şubelerine giderek de Enpara.com Aidat ödeyen kredi kartı başvurusunda bulunulabilir. Gerekli bilgiler verilmesi halinde yine 3 gün içerisinde kartınız belirleyeceğiniz adrese gelecektir.Kart şifresini alarak kartınızı kullanabilirsiniz.

Enpara aidat ödeyen kredi kartı özellikleri

Enpara aidat ödeyen kredi kartı belirli şartların yerine getirilmesi durumunda kart aidatı alınmamaktadır. Banka kart kullanıcılarından bir yıl içerisinde 6 alışverişlerinin toplamında 100 TL harcama yapılmasını ister. Eğer ki herhangi 6 alışverişinizin toplamı 100 TL yi buluyorsa banka kart kullanımından aidat almayacaktır.

Kart kullanımında 2. Sende de her 6 alışverişte toplam 100 TL harama yapılması durumunda alınan 100 TL kart aidatı iade yapılacaktır. Yani kart aidatı ödeyen kredi kartından faydalanabilmek için 6 alışverişin toplam tutarı 100 TL olmalıdır.


Yorum Yazmak İstermisiniz?