Denizbank Trabzonspor Bonus Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Denizbank Trabzonspor Bonus kredi kartına hızlı bir şekilde nasıl başvurulur? Denizbank Trabzonspor Bonus kredi kartı başvuru kanalları, yöntemleri hakkında bilgiler

Bordo Mavi’ye gönül verenlerin Karadeniz Fırtınasını sevenlerin kredi kartı : Denizbank Trabzonspor Kredi Kartı

Denizbank Tarbzonspor kredi kartına bir çok farklı yollardan başvurabilir. Dönemsel olarak yapılan kampanyalardan yararlanabilir ve en önemlisi de kredi kartınızı kullanırken Trabzonspor kulübüne ekstra hiçbir ücret, para ya da başka bir şey ödemeden katkıda bulunabilirsiniz.

Web üzerinden Denizbank’ın internet sitesi üzerinden hemen başvuru formu doldurabilirsiniz. Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız. Ulaşacağınız sayfada öncelikle Classic, Gold ya da Platinum kredi kartı tiplerinden birini seçip ilerleyip başvuru formundaki tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bu şekilde Trabzonspor Bonus kredi kartı başvurunuzu hemen yapmış olacaksınız.

Aynı zamanda SMS ile de Trabzonspor Bonus kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Hemen cep telefonlarınızın mesaj kısmına giriş yapın ve TS yazıp bir boşluk bırakın ve TC Kimlik Numaranızıda ekleyin ve bu mesajınızı hemen 3280’e gönderin.

Aynı zamanda size en yakın Denizbank şubesine de uğrayabilir ya da Denizbank Müşteri Hizmetlerini arayarak hemen Trabzonspor Bonus kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?