Denizbank Kasımpaşaspor Bonus Kredi Kartı Başvurusu

0

Denizbank Kasımpaşaspor Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Hangi bankacılık kanalları vasıtası ile Denizbank Kasımpaşaspor Bonus kredi kartı başvurusu yapılır?

Kasımpaşa’ya gönül verenler. Kalbi lacivert beyaz için çarpan Kasımpaşaspor’luların kredi kartı Denizbank Kasımpaşaspor Bonus…

Kasımpaşaspor Bonus kredi kartı tüm bonus kredi kartı özelliklerine sahiptir. Ayrıca bu kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizden belirli bir oranda Kasımpaşaspor kulübüne katkı olacaktır.

Ayrıca dönemsel olarak Kasımpaşaspor Bonus Kart sahiplerine özel yapılan kampanyalardan da yararlanma imkanı sunulmaktadır.

Hem kredi kartı kullanıp, hem bonus özelliklerinden faydalanırken hem de tuttuğunuz takım olan Kasımpaşaspor’a maddi katkıda bulunmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan Denizbank Kasımpaşaspor Bonus kredi kartına aşağıdaki yollardan hemen başvurabilirsiniz.

Web üzerinden online başvuru formu doldurarak hemken başvurma imkanına sahipsiniz. Bunun için hemen buraya tıklayın ve karşınıza çıkan formu doldurarak başvurunuzu tamamlayınız.

SMS ile de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına KASIMPASA yazıp bir boşluk bırakın ardından TC Kimlik Numaranızı ekleyin ve bu mesajı 3280’e göndererek Kasımpaşaspor bonus kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirin.

Ayrıca kullanıyor iseniz Denizbank internet şubesinden, Denizbank Müşteri Hizmetleri hattını arayarak ya da en yakın Denizbank şubesine uğrayarak da kredi kartı başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?