Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Başvurusu

0

Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Hangi bankacılık kanalları vasıtası ile Denizbank Fenerbahçe Bonus kredi kartı başvurusu yapılır?

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı

Türkiye’nin en büyük taraftar topluluklarından birine hitap eden bir kredi kartı. Denizbank fenerbahçe Bonus kredi kartı sadece tek bir çeşit değildir. Classic, Gold ve Platinum olarak 3 farklı türde kredi kartı bulunmaktadır. Bu kartların avantaj olarak birbirlerine karşı üstünlükleri bulunmaktadır ancak kart aidat ücretleri de kart tipine göre değişmekte ve artmaktadır. Bu sebeple Fenerbahçe Bonus kredi kartınızı iyi seçmelisiniz. Asla kullanmayacağınız özellikler için Platinum kredi kartı çıkartacağınıza Classic kredi kartını tercih edebilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı sahipleri harcamaları ölçüsünde aynı zamanda fenerbahçe kulübüne de katkı sağlamaktadırlar. Tüm Fenerium mağazalarında kart tipine ve o dönemin kampanyalarına göre POS’da indirim kazanmaktadırlar.

Fenerbahçe Bonus kredi kartları bir çok sosyal tesisde (Fenerbahçe’ye ait olanlarda) indirim olanağına da sahiptir.

Hatta Fenerbahçe Platinum kredi kartı sahipleri aynı zamanda oldukjça havalı olduğunu düşündüğümüz isim.soyad@fenerbahce.com.tr şeklinde bir mail adresine de sahip olacaklardır.

Denizbank Fenerbahçe Kredi kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

En kolay ve kestirme yol internet üzerinden online başvuru formu doldurmaktır. Hemen başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayabilir ve karşınıza çıkan kredi kartı başvuru formunu doldurabilirsiniz.

SMS ile de Fenerbahçe Bonus başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için FB yazıp bir boşluk bırakın ve TC Kimlik Numaranızı yazın. Bu mesajıda 3280’e gönderin.

Denizbank internet şubesini kullanıyor iseniz Başvurularım bölümünden rahatlıkla Fenerbahçe Bonus kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank şubeleri ve 444 0 800 Açık Deniz telefon bankacılığı üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

En güncel Fenerbahçe Bonus kampanyalarından haberdar olmak için ise Denizbank’ın ilgili sayfasına bakabilirsiniz.


Leave A Reply