Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi Başvurusu

2

Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi ile ilgili temel bilgiler. Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi özellikleri ve başvurusu

Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi Başvurusu

IZODER‘in teknik danışmanlığı altında uygun faiz ve vadeli Enerji Tasarrufu Kredisi Denizbank’ta sizleri beklemekte!!!

İster KOBİ olarak başvurun isterseniz de tüketici olarak başvurun bu kredinin ilk 6 ayı geri ödemesizdir. Yalıtım harcamalarınız için kullanabileceğiniz Enerji Tasarrufu Kredisinde vade 36 aya kadar uzatılabilmektedir.

Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi ile hem maliyetlerinizi düşürün hem de çevreye dost bir yaşam sürün. DÜnyanın gittiği nokta ortada iken enerji tasarrufu ile enerji kullanımlarınız azaltmak sadece ekonomik değil çevresel bir gerekliliktir.

Üstelik bu kredide masraf alınmamaktadır.

Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi için gerekli evraklar

Nüfuz cüzdanının aslı ve fotokopisi
Gelirinizi ispatlayan belge (maaş bordrosu, vergi levhası, tapu, kira kontratı, emekli maaş cüzdanı)

Denizbank Enerji tasarrufu kredi başvuruları için en yakın Denizbank şubesine uğramanız gerekmektedir. Ön bilgi almak için Denizbank Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

2 yorum

 1. Ben istanbul arnavutköyde ıkamet ediyorum bankanızın müşterisiyim börekçilik yapıyorum ve vergi mükelefiyi ancak bankanızla yüksek miktarlı vadesiz hesaplan bayağı çaliştim ama bankanızda bir kaç defa kredi başvurusun da bulundum ama hiç olumlu sonuç alamadım ve en son 250 tl hesabımdan variken onuda yok diye alamadım şimdi ise bana kredi verilmemesinin sebebi ve kalan bakiyemin ne olduğunu ve paramın tarafıma iade edilmesini istiyorum gerçi bankanız bizim gibi küçük esnafa kredi vermez ama bu reklamlarınız a dayanarak 20 bin lira kredi talebinde bulunuyorum paramın iadesini bekliyorum

  • Aysel hanım merhaba;

   Sitemiz onlinekredi.com’un Şekerbank ile doğrudan bir bağı yoktur. Buradan yazdıklarınız maalesef Şekerbank yetkililerine ulaşmamaktadır. Bu sebeple en yakın Şekerbank şubesine uğramanızı tavsiye ederiz.

   Teşekkürler

   Onlinekredi.com ekibi

Yorum Yazmak İstermisiniz?