Deniz Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Hiç beklenmedik anda nakde sıkışabiliriz. Bu gibi şeyler her insanın başına gelebilecek doğal bir şeydir. Eğer sizinde başınıza böyle bir durum gelmiş ise ve nakdi bulabilmek için çeşitli yollara başvurabilirsiniz. Fakat sizin için en sağlıklı yol bir bankadan kredi hizmeti almak olacaktır.
Acil nakde ihtiyacınız var ise ve kredi hizmeti almak istiyorsanız. İhtiyacınız olan bu nakit Deniz Bank’ ta sizleri bekliyor.

Uzun yıllardır bankacılık sektöründe en iyi hizmeti vermekte olan Deniz Bank bir çok alanda kredi hizmeti vermektedir. Bu krediler ile ev sahibi, otomobil sahibi olabilirsiniz. Yada eğitiminiz için kullanabilirsiniz yada bir tatile çıkabilirsiniz. Deniz Bank sizlerin ne gibi bir ihtiyacı varsa o ihtiyacınızı karşılıyor. Şimdi de nakde ihtiyacı olan bireylerin ihtiyacını karşılamak için en uygun ihtiyaç kredisi hizmeti veriyor.

Eğer sizde Deniz Bank’ tan kredi hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken başvuru yapmak ve gelecek olan cevabı beklemek olacaktır. Deniz Bank başvurunuz yapılacağı zaman sizden bazı belgeler isteyecektir. Akabinde bazı incelemeler yaparak en kısa zaman içerisinde sizlere gerekli cevabı verecektir. Deniz Bank’ ın sizden isteyeceği şeyler ise gelir belgesi, sigortalı işinizin olduğunu gösteren belge, bazen de bunların yanında birde adınıza düzenlenmiş bir fatura isteniyor (elektrik, su veya telefon faturası gibi) Tüm bunlar tamamlandığında da kredi sicilinize bakılıyor. Eğer geçmişte bankalar sorun yaşamamış iseniz bankaya olan ödemeleriniz var ise ve bu ödemeler düzenli olarak yapılmış ise banka sizlerin başvurusuna olumlu cevap verecektir.

Deniz Bank sizlere bu ihtiyaç kredisini bayram kredisini adı altında veriyor. Alacağınız kredinin alt limiti ise 3.000 TL’ dir. Üst limit ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bankadan alacağınız 3.000 TL’ lik kredinin ödeme vadesini 12 olarak seçtiğinizde faiz oranı diğer vadelere göre düşük olacaktır. Eğer seçiminiz bu şekilde olursa kredinizin faiz oranı %1.30 olacaktır. Fakat 24 ve 36 ay vade oranlarını seçtiğinizde bu faiz azda olsa yükselecektir.

Yorum Yazmak İstermisiniz?