Breezecoin (BRZE) Coin Nedir? Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

0

Günümüzde oldukça gelişmiş olan Blockchain teknolojisinin etki etmediği herhangi bir sektör bulmak çok zor. Neredeyse bütün endüstriler, blockchain teknolojisinin ne kadar yararlı olduğunu keşfetti.

Blockchain teknolojisini keşfeden sektörlerden biri de gayrimenkul sektörü. Bildiğiniz gibi, blockchain teknolojisi halihazırda mülk yönetimi, genel veri yönetimi ve gelişmiş kayıt takibi konularında oldukça önemli rol oynayabilme özelliğine sahip.

Akıllı sözleşmelerin hayata geçirilmesi ile gayrimenkul sektörüne gelecek olanaklardan bahsedelim. Hayat geçen akıllı sözleşmeler ile dolandırıcılıklar önlenecek, piyasa verilerinin doğrulukları teyit edilirken harcanan zamandan tasarruf edecek, müşterilerin verilerinin de korunmasında çok yardımcı olacak. Ayrıca, emlak finansmanlarının verimliliğini de arttıracak. Pazar beklentisi oldukça fazla olan Gayrimenkul sektörünün, bugün halihazırda var olan mülklerinin yarısından daha fazlasını oluşturan üstelik, ilerleyen zamanlar için daha büyük pazar projeksiyonuna sahip tahminen 217 trilyon dolar bütçesi bulunuyor. Birden fazla blockchain girişimi, yeni projeler üreterek bu küresel pazara girme yarışına katılıyor. Breezecoin de bu projeler arasında yer alıyor.

Breezecoin (BRZE)

Kaynak : Breezecoin.io

Breezecoin Blockchain Projesi

Breezecoin, blockchain emlak ve finans sektöründe oldukça önemli tecrübeleri bulunan birçok ekip üyesi ve Harald Kendzia tarafından başlatılan global bir gayrimenkul yatırım projesidir. Şirket, blockchain alt tabanlı kripto para teknolojisini ve gayrimenkul yatırımlarını birleştirmeyi hedefliyor.

Breezecoin’in altyapısı ERC20 token standartını benimsemiş olan Ethereum blockchaini üzerine kuruludur. Şirketin kullandığı akıllı sözleşmelerin altyapısı ile emlak işlemlerini otomatik hale getirerek sahtekarlıklarla mücadele ederken zaman kaybı yaşanmayacak.

Advertisement

Bu alanda yapılan birçok kripto projesinden farklı olarak; Breezecoin, çok önemli bir gerçek dünya uygulamasına sahip. Breeze token, BRZE’nin gayrimenkule bağlı değerini gösteriyor. Breeze de Mar’ın gözetimi altında olan bütün projeler için bir yerleşim birimi olarak hizmet veriyor. Breezecoin, bu tarz kullanım durumları sayesinde büyüyüp değerine olumlu birçok katkıda bulunuyor.

Breezecoin (BRZE)

Kaynak : Breezecoin.io

Coingecko’nun verilerine bakacak olursak, BRZE pazar değeri ile ilk 95 kripto para arasında yer alıyor. BRZE projesi yatırımcılarına temettü getirisi sağlıyor.

Breezecoin’in yeni hedefi, pazar liderliği. Bu hedefe ulaşmada, token sahiplerinin BRZE tokeninde aylık olarak faiz alma imkanı da bulunuyor. Global emlak piyasası büyümeyi sürdürdükçe bizce Breezecoin adını daha sık duyacağız.


Leave A Reply