Binance Nedir? Çin Kripto Para Borsası Hakkında Genel Bilgiler

0

Binance, kullanımı oldukça kolay olan bir Çin Kripto Para Borsasıdır. 2017’de faaliyete geçen borsa, kullanımının kolay olmasının dışında hızlı bitcoin transferi ile de ön plana çıkar.

Binance Coin (BNB)

Kaynak : binance.com

Biri basit diğeri ise ileri seviye olmak üzere kullanıcıya birbirinden farklı iki arayüz sunar. Ayrıca, Binance’nin bir de mobil app’i de mevcut. İnternet sitesi üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra mobil app’i indirip bir defaya mahsus giriş yapıp daha sonrasında giriş yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman kripto para alım ya da satımı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hong Kong merkezli bir kripto para borsası olan Binance, yaklaşık olarak 3 milyar dolarlık işlem hacmine sahiptir. Binance aynı zamanda dünyanın en büyük 6. borsası olma özelliği taşıyor. Ayrıca, diğer kripto para borsalarına kıyasla Binance’ın komisyon oranları daha düşük. Komisyonu her bir işlem için ödersiniz ve Binance komisyon oranı, gerçekleştirdiğiniz işlemin %0.1’i kadardır.

Binance, iki faktörlü kimlik doğrulama dahil olmak üzere bütün önemli güvenlik özelliklerine sahiptir. Üstelik 10’dan fazla dili destekliyor.

Binance Coin (BNB)

Kaynak : binance.com

Binance’ın avantajlarını; büyük likidite, minimum komisyonlar, isteğe bağlı olarak doğrulama, yenilikçi ticaret platformu, depolama için geniş kripto para birimleri yelpazesi şeklinde sıralanabilir.

Advertisement

Leave A Reply