Axess Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Nasıl Yapılır ?

0

Kredi kartı kullanıcılarının en çok tercih ettikleri kredi kartı ürünleri arasında yer alan Axess kredi kartı gerek chip para kampanyaları gerekse de taksitli alışveriş imkanı ile kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır.

Ancak kredi kartını kullanırken dikkatli davranmayan kişilerin bir süre sonra büyük bir kredi kartı borcu ile karşı karşıya kalması kaçınılmazdır.

Akbank

Kredi Kartı Borcumu Ödeyemiyorum

Kredi kartı borcunun artmasındaki en önemli neden kesinlikle kişinin yaptığı bilinçsiz taksitli alışverişlerdir. Üst üste yapılan taksitli alışverişler bir süre sonra kredi kartı ekstresinin yüksek bir tutarla başlamasına neden olur ki bu da kişinin hiç harcama yapmadan yüksek bir borç tutarı ile yeni aya başlaması demektir.

Yükselen borç tutarı nedeni ile bir süre sonra kişi kredi kartı asgari ödeme tutarı için ödeme yapmaya başlar, bu süre zarfında kredi kartını kullanmaya devam ediyorsa da bir süre sonra yüklenen faizler ile borcunu ödeyemez hale gelir.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Kredi kartı borcumu ödeyemiyorum diyorsanız yapacağınız ilk mantıklı hareket kesinlikle kredi kartı borcu taksitlendirme için başvuruda bulunmaktır.

Axess kredi kartı borcu taksitlendirme işlemleriniz için Axess internet şubesi üzerinden kredi kartı numarası ve kredi kartı şifresi ile giriş yaptıktan sonra kendi işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda 444 25 25 numaralı telefondan arayarak ta kredi kartı taksitlendirme başvurusunda bulunabilirsiniz. Buna ek olarak Akbank şubeleri üzerinden de kredi kartı taksitlendirme başvurusu formunu doldurabilirsiniz.


Leave A Reply