Anadolubank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

Anadolubank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu ile ilgili bilgiler. Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır yolları nelerdir?

anadolubank logo

Anadolubank’ta tatilden, evliliğe, çocuklarınızın eğitiminden elektronik eşya satın alım finansman ihtiyaçlarınıza kadar her türlü konuda kullanabileceğiniz tüketici kredileri bulunmaktadır.

Anadolubank’tan 18 yaşını doldurmuş gelirini belgeleyebilen herkes kredi kullanabilir. Güncel tüketici kredisi faiz oranları ile maliyet bilgilerine sürekli güncellenen Anadolubank web sitesinde bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ne kadar tüketici kredisi ödeme yapmanız gerektiğine dair ön bilgi almak isterseniz eğer buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan gerekli hesaplamaları yaparak gerekli net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Başvurularında İstenilen Temin Etmeniz Gereken Belgeler

Kimlik belgenizin aslı ve fotokopisi
Gelir durumunuzu ispat eden belge (Maaş bordrosu, maaş tutarını gösteren imzalı belge ki bu tarz belge getirenlerin imza sirkülerini de getirmeleri gerekmektedir. Serbest meslek sahipleri için vergi levhası, emekliler için hesap cüzdanı)
Gerek duyulduğunda adresinizi teyid eden ikametgah senedi ya da adınıza düzenlenmiş fatura da talep edilebilir.

Ayrıca Anadolubank kefil kabul etmektedir.

Anadolubank İhtiyaç / Tüketici Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Web üzerinden online ya da SMS ile başvuru Anadolubank’ta yer almamaktadır. Anadolubank’tan tüketici kredisi kullanmak isteyenlerin herhangibir Anadolubank şubesine uğraması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi almak için Anadolubank Müşteri Hizmetlerini (0 850 222 55 50) arayabilirsiniz.


Leave A Reply