Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

1
Advertisement

Akbank kredi kartı borç sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Akbank kredi kartınızın borcunu sorgulayabileceğiniz bankacılık kanalları ile ilgili bilgi

Akbank

Akbank kredi kartları Axess, Free ve Wings kredi kartı olmak üzere 3 ana çeşide sahiptir. Akbank kredi kartlarınızı aşağıdaki bankacılık kanalları üzerinden dilediğiniz an sorgulayabilirsiniz.

444 25 25 numaralı Akbank telefon Bankacılığını arayarak kredi kartı numarası ve şifresini tuşlayarak hem kredi kartı ekstrenizi hem de dönem içi işlemler ile güncel borç ve limit bilgilerine rahatlıkla hiç beklemeden ulaşabilirsiniz.

Belki de en güzel ve kolay yöntemdir. tabii bu yöntemi kullanmak için sürekli olarak internete giren biri iseniz çok işe yarayacaktır. e-ekstre yardımı ile kredi kartı ekstreniz sadece e-posta adresinize gönderilir. Böylece ekstrenizi hiç kaçırmadan borcunuzu takip edebilirsiniz. Tabii bu yöntemde dönem içi ve güncel limit bilgilerinize ulaşamazsınız

İnternet ya da mobil bankacılık kullanan herkes sadece hesabınza giriş yaparak kredi kartı ile ilgili hem ekstre hem de limit bilgilerine ve daha da fazla detaya ulaşabilir. Aslında detay bilgi almak ya da işlem yapmak için en güzel yöntemdir.
Advertisement

Akbank ATM’lerinden herhangi biri vasıtası ile birlikte yine tüm kredi kartı borç ve harcama detaylarına ulaşmak mümkündür.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


1 Yorum

Leave A Reply