ABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu (SMS – Online) Nasıl Yapılır?

0

Abank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu ile ilgili bilgiler. Abank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır yolları nelerdir?

ABank müşterisi olun ya da olmayın ABank kredi başvurusu yapmak çok kolay. Üstelik kredi başvurunuzun yanıtı da anında cebinizde….

SMS ile başvurabileceğiniz ABank bireysel kredisinde maksimum 40.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kefil ve evrak istenmeyen bu ABank SMS Kredisi için en fazla 36 ay vadelendirme yapabilirsiniz. (Bu yazının yazıldığı dönemdeki rakamlardır. Güncel vade ve faiz oranları BDDK ve piyasa koşullarına göre değişmektedir. Son noktada bankadan net bilgi alınabilir)

Alternatif Bank Logo

Kaynak : abank.com.tr

ABank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken basit bir SMS mesajı hazırlamak. KREDI yazıp bir boşluk bırakın ardından TC Kimlik numaranızı yazın ve yine bir boşluk bırakıp belgelendirebileceğiniz gelirinizi yazın ve 4055’e SMS olarak mesajınızı gönderin.

Örnek SMS mesajı : KREDI 11221112221 5000

Göndermiş olduğunuz bu SMS mesajına ortalama olarak beş dakika içerisinde yanıt gelecektir.

ABank Kredi Başvurum Onaylandı Şimdi Ne Yapacağım?

Başvurusu onaylanan kişilere gelen SMS mesajında kullanabilecekleri kredi limiti ile vadesi hakkında bilgi bulunmaktadır. Size bildirilen kredi limiti kadarlık bir kredi kullanabilirsiniz.

Onay mesajı geldikten sonra geriye sizin bir ABank şubesine uğramanız ve nüfus cüzdanınızı ibra ederek kredinizi kullanmanız kalmaktadır.

ABank her ne kadar kefil ve belge istemese bile son kararı verme, kefil ve belge isteme hakkını saklı tutar. Bu sebeple kredinizi kullanmaya giderken kimlik belgenizin yanı sıra gelir belgenizi ve adresinizi ispat edebilecek belge ile gitmenizi öneririz.

Daha detaylı bilgi almak ve ABank şubelerinin yerini öğrenmek için ABank Müşteri Hizmetlerini (444 00 55) arayabilirsiniz.


Leave A Reply