TEB Müşteri Hizmetleri Numarası

1

TEB müşteri hizmetleri numarası kaçtır? TEB müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası

TEB Telefon Bankacılığı / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 200 0 666

TEB bankası 444 ile başlayan Türk Telekoma ait hattı terkederek Turkcell Superonline operatörüne ait bir yeni müşteri hizmetleri numarasını kullanmaya başlamıştır. Yeni numarası 0850 200 0 666

TEB Telefon bankacılığı prtaiklikte oldukça iddialı. TEB sadece üç seçenek sunan bir menüye sahip ve sizin TEB’i neden aradığınızı tahmin ettiğini iddia eden bir teknolojileri bulunmakta.

TEB Telefon bankacılığı ile para çekme işlemi haricinde ki hemen hemen tüm bankacılık hizmetlerini 7 gün 24 saat gerçekleştirmeniz mümkün.

TEB Müşteri Hizmetleri hattını aradığınızda eğer ki son 3 ay içerisinde herhangi bir şekilde TEB müşteri hizmetlerini aradıysanız eğer son 3 ay içerisindeki kullanıma bağlı olarak kullandığınız menüleri sizlere otomatik olarak okur. Bu şekilde de zaman kaybetmememiş olursunuz.

1 Yorum

  1. Ahat Yılmaz on

    Ben TEB müşterisi değilim.Ama nedense benim 20 yıllık telefonumu Barış KAPTANOĞLU müşteriniz kayıtlı telefon olarak benim numaramı vermiş.Bütün mesajlar bana geliyor.Geçen yılda uyarmış ve bu konuyla ilgileneceklerini söylemelerine ramen, maalesef ilgilenilmemiştir.Bu konuda ilgileneceğinizi ümit ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.