kredi
Eyl 11 th, 2013
Bankalar-Odeabank2 Yorum

Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası

Odeabank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Odeabank müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

Odeabank Müşteri HizmetleriTürkiye’de en son açılmış banka olma özelliğini taşıyan Odeabank’ta kendi telefon bankacılığı hizmetini vermektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Odeabank müşteri hizmetleri üzerinden diğer yaygın tüm bankalarda ki işlemlerinizin aynısını sadece para çekme işlemi haricindeki tüm bankacılık işlemlerinzi rahatlıkla yapabilirsiniz.

ODEABANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI : 444 8 444

Odeabank telefon bankacılığını kullanabilmeniz için özel bir parola şifre almanız agerek yoktur. Bu Odeabank telefon bankacılığının bize göre en güzel tarafı. Odeabank nezdindeki kredi kartı ve ya banka kartı numarası ve şifresi ile bunlarda yoksa yanınızda kimlik bilgileriniz ve banka tarafından size sorulacak olan güvenlik sorusuna vereceğiniz doğru yanıt ile rahatlıkla tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizde yapacağınız işleme göre dilerseniz sesli yanıt sisteminden dilerseniz de müşteri temsilcisi aracılığı ile tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

2 adet yorum bulunmakta

  • servet 15 Ekim 2014

    Simdiden tesekurler

    Cevapla

  • servet 15 Ekim 2014

    Selam ben normalde borcuma sadık bir insanım ama kredi ve kredi kartı borçlarım yuzunden ödeme konusunda sıkıntı cekiyorum sübenizle gorustum ama net bir cevap almadım ben 15 bin TL kredi çekip borçlarımi kapatip sadece sizin bankanıza borclu olmak Istiyorum tesekurler yardimci olursaniz sevinirim ilk yorum atan benim herhalde

    Cevapla

Yorum ekle