Odeabank Müşteri Hizmetleri Numarası

3

Odeabank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Odeabank müşteri hizmetleri hattı ve verilen hizmetler ile alakalı bilgiler

Türkiye’de en son açılmış banka olma özelliğini taşıyan Odeabank’ta kendi telefon bankacılığı hizmetini vermektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Odeabank müşteri hizmetleri üzerinden diğer yaygın tüm bankalarda ki işlemlerinizin aynısını sadece para çekme işlemi haricindeki tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

ODEABANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI : 444 8 444 ve ya 0850 222 8444

Odeabank telefon bankacılığını kullanabilmeniz için özel bir parola şifre almanıza gerek yoktur. Bu Odeabank telefon bankacılığının bize göre en güzel tarafı. Odeabank nezdindeki kredi kartı ve ya banka kartı numarası ve şifresi ile bunlarda yoksa yanınızda kimlik bilgileriniz ve banka tarafından size sorulacak olan güvenlik sorusuna vereceğiniz doğru yanıt ile rahatlıkla tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizde yapacağınız işleme göre dilerseniz sesli yanıt sisteminden dilerseniz de müşteri temsilcisi aracılığı ile tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Odeabank müşteri hizmetlerini yurtdışından aramanız icab ederse eğer telefon numarasının başına sadece 0090 eklemeniz yeterli olacaktır. Yani 0090 444 8 444 ya da 0090 850 222 8444 numaralı hattı arayarakda hizmet alabilirsiniz.

3 yorum

  1. 0212 211 84 44 numaralı hatta beni arayıp kredi verelim mi diye soruyorlar bu numara sizemi aittir acaba

  2. Selam ben normalde borcuma sadık bir insanım ama kredi ve kredi kartı borçlarım yuzunden ödeme konusunda sıkıntı cekiyorum sübenizle gorustum ama net bir cevap almadım ben 15 bin TL kredi çekip borçlarımi kapatip sadece sizin bankanıza borclu olmak Istiyorum tesekurler yardimci olursaniz sevinirim ilk yorum atan benim herhalde

Yorum Yazmak İstermisiniz?