İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır? İş Bankası müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 724 0 724

Türkiye İş Bankasıda Türk Telekoma ait 444’lü hatları terk eden bankalar kervanına katılmış durumda ve Türkiye İş Bankası ile ilgili herhangi bir bankacılık işlemi yapmak istediğinizde sadece ve sadece 0850 724 0 724 numaralı hattan yararlanabileceksiniz.

Hattın numarası çok iyi düşünülmüş. 0850 zaten Turkcell Superonline firmasına ait tüm telefonların başı. Diğer numaralar ise 7 gün 24 saat hizmet ettiğini gösterir bir biçimde 724 0 724 olarak seçilmiş.

Türkiye İş Bankasının müşteri hizmetleri hattını aradığını vakit sizleri para çekme haricinde ki geniş bir yelpazede işlemlere açık bir şekilde kendi alanlarında eğitimli uzman müşteri hizmetleri elemanları karşılayacaklardır. Dilerseniz bankacılık işlemleri için dilerseniz de danışlma ve ya başvurular için daima 0850 724 0 724 numaralı hattı kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. insanlara kredi başvurusu için mesaj attırıyorsunuz.bu mesajlara para veriyoruz.siz niye bu mesajlara olumlu veya olumsuz geri bildirim yapmıyorsunuz.mesajdandamı para kazanıyorsunuz

  2. Kasım ayına ait kredi kartı harcama ekstrası gelmedi tarafıma gönderilmesini rica ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*